Kahve Falında Zambak Görmek

Kahve falında zambak görmek, durduk yere bir şeylere kafanızın takılması ve kendinizi gergin hissetmeniz, ruhsal yönden şu günlerde dengesiz olmak anlamına gelir. Ortada görünür bir sebep yokken mutsuz hissedebilirsiniz. Özellikle gereksiz yere vesvese yapacağınız bir döneme girdiğinizin habercisi olarak da yorumlanır. Falına bakılan kişi genel yapı itibari ile endişeli ve evhamlı biri olabilir. Son zamanda bu ruh halinizde oldukça artış olacağa benziyor ve çevreniz de bundan etkilenebilir. Gereksiz yere bir şeyleri kafanıza takmamaya gayret edin. Yoksa kendinizi rahatsız edeceksiniz.

Falda zambak çiçeği çıkarsa, daha pozitif olmaya gayret edin ve negatif düşüncelerden uzak durun. Kendinizi karamsar düşüncelere çok kaptırmamalı, aileniz ve dostlarınızla vakit geçirerek keyfinizi yerine getirmeye çalışmalısınız. Sevdiklerinizin desteği iyi gelebilir. Bu sayede bu dönemi kolaylıkla atlatmanız da yarar olacaktır. Aynı zamanda kendinizi dinlemeye de bir son vermelisiniz. Yoksa bu gidişle kendinizi hasta yapabilirsiniz. Ayrıca kendinizi meşgul edecek hobiler bulabilirsiniz. Ya da mutlu edecek bir çok etkinlik bularak,  kendinizi meşgul edebilirsiniz.

Falda zambak görmek, aynı zamanda emeklerinizin karşılığı sonunda alacağınız bir döneme girdiğinize işaret eder. Sofranızda bolluk ve bereketin artacağı bir döneme gireceğinizin de habercidir. Falına bakılan kişinin hayatındaki mevcut tüm olumsuzluklar tez zamanda son bulur. Ailenizle birlikte mutlu bir hayat sizi bekler. Geçmişte yaşadığınız maddi sıkıntılar bir yakınınızın sayesinde son bulabilir. Aileniz de para desteği verebilir. Bu sayede maddi yönden derin bir nefes alacaksınız. Yakın bir dönemde canınızı sıkacak bir olay yaşanmış olabilir. Bu durumda sabırlı olmalı ve de metanetinizi korumaya gayret etmelisiniz. Son zamanda yaşadığınız imtihanlarda ne kadar sabreder ve şükrederseniz, göreceksiniz ki ileride o kadar çok karşılığını alan sizler olacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, geçmişten geleceğe hiçbir şey taşımak istemiyor olmanızdır. Ancak asla unutamayacağınız anılarınız olması buna engel olabilir. Sadece bu sebeple de yaşadığınız şehri terk etmek ve kimsenin sizi tanımadığı diyarlara gitmek arzunuz olabilir. Eğer evliyseniz, çocuklarınızın geleceği hakkındaki endişeleriniz  olabilir. Bu da sizi içe kapanık hale büründürüyor olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.