Kahve Falında Kadının Elinde Çiçek Görmek

Kahve falında kadının elinde çiçek görmek, sevdiklerinizden çok güzel hediyeler alacağınıza ve mutluluktan adeta havalara uçacağınıza yorumlanır. Bir kadın elinde çiçek ile sizi ziyarete de gelebilir. Evinize ya da çalıştığınız yere hediye çiçek gelebilir. Bir misafir de eli boş gelmeyerek elinde çiçek getirebilir. Ancak bu tür jestler sizin çok hoşunuza gidecek. Gerçekten de değer görmek mutluluk verecek. Ziyaretinize gelecek olan kişi uzun süredir özlem çektiğiniz biri de olabilir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca yakın zamanda sevgiliniz tarafından bir sürpriz ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Yakın zamanda sevgiliniz aldığı bir buket çiçek veya değerli bir hediye ile sizi oldukça şaşırtabilir. Bu sürpriz sizi bir hayli mutlu edecek. Aynı zamanda aşk hayatınıza da renk katacak ve duygularınızı artıracaktır. Sevgiliniz ile geleceğe dair ciddi bir takım kararlar almanız olasıdır. Bunun yanı sıra yakın zamanda meydana gelecek olan bir evliliği de müjdeleri. Bekar olanlar evlilik kararı alabilirler yada nişana işaret eder. Şu günlerde aşk hayatınızda ciddi kararlar almak gündeminizde olacaktır.

Falda kadının elinde çiçek görmek, aynı zamanda yakın zaman içinde güzel haber almak demektir. Gelecek olan güzel günleri sevdiğiniz ile birlikte geçireceğinizin habercisidir. Ailevi hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Ailenize yeni bir birey katılabilir. Gelin ya da damat gelebilir. Veya bir bebek müjdesi almanız da an meselesi olabilir. Hem aşk hayatınız hem de ailevi hayatınız yakın zamanda bir hayli renklenecek demektir. Sağlık sorunları olan kişiler de sıhhatlerine erişebilirler.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sıkıntılarınızı hiç geçmeyecekmiş gibi düşünerek boş yere ruhunuzu daraltıyor olduğunuzu gösterir. Biraz da etrafınızdaki güzelliklere odaklanmalısınız. Evli olanlar eşleri ev evlatlarından yana çok şanslı olduklarını bir kez daha anlayacaklar. Hayatınızdaki insanların değerini ve size kattıklarını daha net göreceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.