Kahve Falında Kuş Kanadı Görmek

Kahve falında kuş kanadı görmek, kısa ya da uzun süreli bir yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Gelecek günlerde gelecek bir haber ile birlikte yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk sizin için bir hayli mutlu sonuçlanacaktır. Belki bir iş seyahati sebebiyle de bir yere gidebilirsiniz. Ancak dönüşte pek çok müjdeli haber getireceksiniz. Gidilecek yerde şans sizlerden yana olacak. Yeni tanışacağınız insanlar da size katkıda bulunabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca rahat etmeye ve kafanızı karıştıran sorunların geride kalmasına işarettir. Kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak ufak bir tatil size iyi gelebilir. Hatta eşiniz ya da ailenizle kısa süreli bir seyahate çıkabilirsiniz. Ancak bu yolculuğa yalnız çıkmanız daha hayırlı olacaktır. Bir süredir tempolu hayatınız yüzünden kafanızı toplamanız, kendinizi dinlemeniz gerekiyor. Çözemediğiniz bir takım problemlerinizi de bu sayede çözebilir ve iç sıkıntınızdan arınabilirsiniz. Eğer faldaki kuşun kanadı kırık ve kirliyse, sizin hakkınızda konuşan birileri olabilir. Bu kişilerin kim olduğunu aslında az çok tahmin edebilirsiniz. Sizinle ilgili kötü konuşan kişilerin hayatınızdaki rolü ne kadar önemsiz olsa da, kafaya takabilirsiniz. Nihayetinde bu kişilerden rahatsız oluyorsunuz.

Falda kuş kanadı görmek, aynı zamanda uzaklardan haber almak anlamına da gelebilir. Eğer kuş kanadı, üzerinde bir şey taşıyorsa,  tahmin etmediğiniz kişilerden haber alacaksınız. Öyle ki bu kişiler büyük olasılıkla geçmişinize ait güzel hatıralardan insanlar olacak. Belki bir süredir görüşmediğiniz bir dostunuz size haber gönderebilir. Onlarla tekrar görüşmek eski anıları yeniden canlandırabilir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, sırlarınızı paylaşmak konusunda daha dikkatli olmanız yönünde de uyarır. Ailede dedikodunuzu yapan ya da eleştiren birileri olabilir. Eğer başka bir yerde yaşama planınız varsa, bunun için de ailenizden tepki alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.