Kahve Falında Kısa Yol Görmek

Kahve falında kısa yol görmek, günü birlik bir seyahate çıkmak ya da kısa yoldan birinin ziyarete gelmesi demektir. Bir sevdiğinizi ziyarete gidebilirsiniz. Bu kısa yolculuk ile birlikte güzel havadisler de almanız olasıdır. Bunun yanı sıra size gelecek olan bir misafir de kısa süre kalıp hal hatırınızı sormak isteyebilir. Aile ziyaretleri ya da davetler de söz konusu olabilir. İş ya da eğitim sebebi ile de kısa seyahatler olabilir. Özellikle iş başvuru yapan kişiler mülakat için çağrılabilirler.

Falda çıkan bu sembol ayrıca bu yolun açık veya kapalı kalabalık veya yalnız oluşuna göre de farklı yorumlanır. Eğer fincanın hemen kulpunun yanında yol çıkarsa, bir kaç gün içinde yakın bir yere gidip gelebilirsiniz. Eğer yolun içinde veya sonunda başka insanların figürleri varsa, gideceğiniz yerde sizi bekleyen biri olabilir. Veya karşılayan başka insanlar olacaktır. Bu kişilerle birlikte iyi bir zaman geçireceğinizi gösterir. Eğer faldaki yol kapalıysa, çok istediğiniz halde bu yere gitmenize mani bazı durumların olmasına yorumlanır.

Falda kısa yol görmek, aynı zamanda işinizde bir görevlendirme ile karşılaşarak bu iş için seyahate çıkacağınıza yorumlanır. Bu gideceğiniz yerde yeni kişilerle tanışarak güzel anlar yaşayabilir, yeni fırsatlar da elde edebilirsiniz. Falda çıkan yolun sonunda bir kadın varsa, o zaman bu kısa yolun bir sevgiliyi görmek için gidileceğini gösterir. Onunla güzel anlar geçirerek, keyifle yanından ayrılacaksınız. Falda yolun iki dağ arasından çıkması da bazı zorluklardan sonra istediğinize kavuşmak ve kısa sürelide olsa bir nefes alacağınızın habercisidir.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hane içerisinden gelecek bir haber ile birlikte kısa yolculuk yapmak demektir. Bir akrabanızı görmeniz gerekebilir. Ailesinden uzak yaşayan kişiler de ailelerini ziyarete giderek onlarla zaman geçirebilirler. Sevdiklerinizle bir süreliğine görüşme fırsatınız olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.