Kahve Falında Beyaz Gül Görmek

Kahve falında beyaz gül görmek, saf duyguları simgeler. Eğer hayatınızda biri varsa, sizi tüm içtenliği ile seviyor ve size karşı saf duygular besliyor demektir. Sevgiliniz ya da eşiniz size karşı duyguları gerçek ve sizi her şeyden çok seviyor. Eğer güven sorunları varsa, onun duygularına inanın. On güveniniz artabilir ve hatta gözü sizden başkasını görmediğini de az çok anlayacaksınız. Bunun yanı sıra bekar olan kişiler de yakında çok temiz kalpli bir insan ile dünya evine girebilirler. Eşinizden yana çok şanslı olacaksınız.

Falda çıkan bu sembol ayrıca uzun zamandır görmek isteyip de göremediğiniz biriyle karşılaşmanız demektir. Hatta ayrı kaldığınız bir dostunuzun gelip sizi ziyaret etmesi de söz konusu olabilir. Dostunuzun bu ziyaretinden çok mutlu olarak, ondan iyi haberler de alabilirsiniz. Falda çıkan çiçekler genellikle adına ve rengine göre yorumlanır. Bazı çiçeklerin yorumları pek de olumlu değildir. Ama falda gül genelde aşka sevgiye yorumlanır. Mutlu haberlere dalalet eder. Bazı yorumculara göre ayrı kalan kişilerin yeniden barışması  mümkün olabilir.

Falda beyaz gül görmek, aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz birinden gelecek haber demektir. Eğer hoşlandığınız biri varsa, size yeşil ışık yakabilir. Yakın bir zamanda bir araya gelebilirsiniz ve size duygularını açabilir. Ayrıca aradığınız kişiyle tanışacağınızı gösterir. Aşk hayatınızda yaptığınız yanlış ilişkilerin yerini mutlu bir birliktelik alacak. Gerçek mutluluğa ulaşacaksınız. Eğer falda elinde beyaz gül tutan biri görürseniz, ilişki yaşayacağınız kişinin uzun zamandır sizi beklediği ve nihayet size açılması demektir. Eğer fincanın alt kısmında yer alıyorsa, bir müddet daha beklemeniz gerektiğini ifade eder.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, bekar olanlar için taliplerinin çıkması ve hatta haneden birinin aracı olarak sizi bir taliple tanıştırması demektir. Çok mutlu olacağınız kısmet haberleri alabilir ve gönlünüzün aşkını bulabilirsiniz. Hayatınızın aşkı yakında karşınıza çıkacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.