Kahve Falında Kısmet Görmek

Kahve falında kısmet görmek, çok büyük mutluluklara erişmek demektir. Hem siz hem de ailenizin bir hayli sevineceği haberler alabilirsiniz. Yakında bekar olanlar dünya evine girebilirler. Tanışacağınız kişi ile kısa süre içerisinde düğün telaşına başlayabilir ve tez zamanda soluğu nikah masasında alabilirsiniz. Evli olanlar da yuvalarında mutluluğu yakalayacaklar ve geçim sıkıntıları sona erecek demektir.

Falda çıkan bu sembol ayrıca herkese nasip olmayacak, oldukça güzel günlerin habercisidir. Bekar olan kişiler için çok hayırlı bir evliliği müjdeler. Yeni evli olan çiftler için de ilk çocuğuna sahip olmaktır. Yeni bir iş kurmak için yıllardır uğraşanlar artık bu isteklerini gerçekleştirebilir. Ya da ailesinde böyle birileri olanlar için bol kazançlı, hayırlı ve uzun soluklu işlere adım atması çok yakındır. İş arayan kişiler de yakında yeni bir işe başlayabilirler. İşi olan kişiler için de güzel bir iş teklifi gelebilir.

Falda kısmet görmek, aynı zamanda anne ve babasına büyük gururlar yaşatacak hayırlı evlat olduğunuzu simgeler. Hayırlı evlatlara sahip olmayı da işaret eder. Bunun yanı sıra evlilik çağında çocukları olanlar için çocuklarının başarılarına ve mürüvvetine yakında şahit olmaktır. Bir süre önce büyük umutlarla başlatılan bir proje kısa sürede başarıyla tamamlanacaktır. İyi insanlarla karşılaşabilir ve yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Onların iyi olan her önünden feyz alacaksınız.

Kahve tabağında bu sembolün anlamı, hem iş hem de aile ve arkadaş anlamında çok şanslı olmanız demektir. Her zaman en iyilere, en çok hayal edilene ulaşmak olarak da yorumlanır. Geçim sıkıntısı çeken ya da borcu olanlar için kazançlarında artış olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.