Kahve Falında Şeytan görmek

Kahve falında şeytan görmek, pek de hayırlı yorumlanmaz. Bu sembol kıskançlık içerisinde olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra kişinin düşmanlarının etrafını sardığına ve düşmanlarının çoğaldığına işaret eder. Kişinin yakın bir zamanda sıkıntılı bir duruma gireceğine de işaret olabilir. Hatta bazı yorumlara göre de iftiraya uğrayabileceğine ya da haksız yere bir suçlamayla karşılaşacağını gösterir. Bazen de bu sembolün anlamı uzun süre boyunca bir sıkıntı içinde olduğunuzu ve bu sıkıntınızın geçeceği şeklinde yorumlanır.

Falda şeytan görmek, aynı zamanda yaptığınız işin kötü sonuçlar doğuracağına ve bu işe devam ettiği sürece daha da fena bir hayata doğru gideceğine işaret olabilir. Bir başka yoruma göre borçlarınızdan kurtulup feraha ereceğiniz şeklindedir. Kişinin içinde bulunduğu karanlıktan çıkıp iyi bir hayat doğru yol aldığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bunların yanında yaşama dikkatli davranıp güzel işler yapmaya çalışması gereken bir kişiye işarettir.

Bu sembol bazen de iyi yorum olarak hiç beklemediği bir haber alıp mutluluktan havalara uçacağı ve bunun sonunda mutluluğunun devam ederek daha güzel günler doğru yola çıktığının göstergesi demektir. Her zaman kötü ve olumsuz algılanmamalıdır. Bazı yorumlara göre de ailesinde anlaşamayan iki kişinin arasını bulup küslüğü yok edeceğine ve kurtarıcı olacağına işarettir. Falına bakılan bireyin iş ve aile hayatındaki bazı olumsuzluklarından kurtulup daha yolunda işler yapacak ve mutluluğu böylece bulacak demektir.

Kahve tabağında şeytanın anlamı, hane içerisinde hasetlik besleyen biri demektir. Bu kişi sizi ve aile saadetinizi kıskanıyor, çekemiyor olabilir. Bunun için de bir takım hasetlik yapabilir. Kıskanç kişilere karşı dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.