Kahve Falında Rahim Görmek

Kahve falında rahim görmek, oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanır. Bu sembol genellikle bolluk, bereket ve maddi kazanç dolu bir döneme gireceğinizin habercisidir. Kadınların doğurganlık organı olduğu için büyük ekonomik kazanç sahibi olacağınızı işaret eder. Ya da mirasa sahip olacağınızı gösterir. Yeni başvurduğunuz işlerden güzel bir haber alarak, iş hayatında ve kariyerinizde sağlam adımlarla zirveye tırmanabilirsiniz.

Çevrenizde sizi mükemmeliyetçi ve kibirli olarak tanımlayan kişiler olabilir. Ancak sizin bu tavrınız insanlara çok fazla güvenmemenizden ileri geliyor. Halbuki iç dünyanızda çok duygusal ve samimi bir kişilik yatıyor. Fakat bunu başkalarına göstermek sizin için pek de kolay olmayabilir. Kendinizi başkalarından uzak tutabilirsiniz.

Falda rahimde görmek, uğruna çabaladığınız işlerin karşılığını artık maddi kazanç olarak toplamaya başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Genellikle bereket ve maddi kazancı simgelese de başka bir rivayete göre ise haneye dahil olacak minik bir bebeğin habercisidir. Fal sahibi evli değil ise kısa zaman içinde dünya evine girecek demektir. Bekar olanlar için hayırlı kısmet olarak yorumlanır.

Kahve tabağında rahim sembolünün anlamı, hane içerisinde borçlu olanların borçlarının kapanmadı demektir. Yakın zamanda para sıkıntınız sona erer ve borçlarınız biter. Elinize geçecek para ile birlikte rahata erişebilirsiniz. Yakın zamanda çok güzel gelişmeler olabilir ve hane içerisinde bir hayli mutluluk yaşanabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.