Kahve Falında Yanan Çakmak Görmek

Kahve falında yanan çakmak görmek, iş ya da eğitim hayatında yakın zamanda başınızdan geçen bir problemin uzun vadeli sürmemesine yorumlanır. Bu sorun yakında çözülür. Ancak sorunu çözmek içinbaşkalarından yardım bekler iseniz hayal kırıklığı olabilir. Her ne kadar bu sorun iş yada eğitim arkadaşlarınız ile yaşanmış olsa da aile hayatına da olumsuz etkisi olabilir. Yine iş ortamında sorun çıkaran kişiler olabilir ve fikirlerinizde ters düşebilirsiniz.

Falda yanan çakmak görmek, aynı zamanda bir süredir uzaktan tanıdığınız biri ile duygusal bir yakınlaşım şeklinde yorumlanır. Bekar iseniz uzun zamandır uzaktan uzağa sizden hoşlanan birine duygularınızı açabilirsiniz. İlişkisi olanlar sevdikleri ile aralarında uzun zamandır geçen kavga ve tartışmaları sonlandırabilirler. Bir türlü sizi dinleyip inanmadığı bir konuda artık size hak verir. Kıskançlık huyu varsa da bu huyundan vazgeçer.

Kahve Falında Çakmak Yaktığını Görmek

Sizi umutsuzluğa sürüklemek isteyen insanlara yorumlanır. Hayallerinizi kırmak isteyen kişiler olabilir. Örneğin iş ya da eğitim hayatında kurulan hayalleri baltalamaya karışan kişilere karşı çok dikkat edin.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, uzun süren bekleyişin ardından her şeyin düzelmesine yorumlanır. Sağlık problemleri olan kişiler kısa süre içerisinde atlatabilirler. Özel hayatınızda da düzenli bir ilişkiye başlamış olmanız yaşanan kırgınlıkları geride bırakır. Hayal kırıklığına yol açan şeyler son bulur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.