Kahve Falında Kağıt Uçak Görmek Ne Demek?

Kahve falında kağıt uçak görmek, her ne kadar etrafındaki sembollerle birlikte değerlendirildiğinde farklı anlamlara gelmekte olsa da tek başına çıkmış ise genel olarak aşkla yorumlanır. Fal sahibi yalnız bir kimse ise yakın zamanda kendisinin etrafında pervane olan onu mutlu etmek için çabalayan bir kimse ile bir ilişkiye başlayacağına ve bu ilişki sayesinde bu güne kadar yaşadığı tüm mutsuzlukları unutacağı anlamına gelir.

Falda kağıt uçak görmek, yenilenen ve tazelenen duygular anlamına da gelir. Eğer kişi evli ya da ilişkisi olan biri ise bu da birlikte olduğu kişinin ya da eşinin uzun zamandır süre gelmekte olan ilgisizliğinin biteceği aşklarının yeniden tazeleneceği ve hayatlarında ki bu insanların kendilerini mutlu etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacakları ile yorumlanır. Eğer yanında bir kasa ya da parayı simgeleyen herhangi bir sembol ile birlikte olursa bu maddi kayıp anlamına gelir.

Parayı simgeleyen herhangi bir sembolün yanında çıkması beklenmedik ani bir rüzgarın ciddi maddi kayıplara yol açacağı ile yorumlanır. Bu bir hastalık tedavisi için harcanacak para olabilir, bir kumar borcu olabilir, ödemesi gecikmiş bir borcun bir anda çıkıp gelen icrası yada yangın vs. gibi bir felaketin neticesinde olabilir. Bu kimse herhangi birine kefil olmayı yada herhangi bir iş ya da yatırım sebebi ile birine para vermeyi düşünüyorsa bunu bir süre ertelemesi hatta vazgeçmesi kendisinin hayrına olacaktır. Çünkü yaşanacak olan kayıp ciddi bir meblağ olup uzun süreli zor bir döneme sokacaktır. Önlem almak ve kaybı en aza indirmek için risk olabilecek her şeyden uzak durmalıdır.

Rahat bırakılan duyguları ve artık peşinden koşulmayan sevgiliyi de simgeler. Fazla naz aşık usandırır misali sürekli bir dargın bir barışık giden bir ilişkiyi akışına bırakmak ve karşısındaki insandan soğumak anlamına da gelir.

Kahve falında kağıt uçak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.