Kahve Falında Buluşma Görmek Ne Demek?

Kahve falında buluşma görmek, hoş sohbet ortamı sizi bekliyor demektir. Çok sevip değer verdiğiniz ve uzun zamandır sizden uzakta olan bir arkadaşınızla bir araya gelip güzel bir vakit geçireceğinizin habercisidir. Yaşanacak güzel ortamda size yeni bir iş fırsatı da sunacaktır. Bu açıdan sizin için ayrı bir anlamı olacaktır. Bununla beraber bir arkadaşınızın kaprisli ve sizi çekemeyen biri olabileceği ve size söylediklerini iyi bir süzgeçten getirip öyle değerlendirmenizi yoksa üzülen kişinin siz olursunuz.

Falda buluşma görmek, umudunuzu kestiğiniz anda beklentilerinizden arındığınızda kapınızı umudun çalması ve müjdeler ile size gelmesi, hastalıktan sonraki sağlığa, zorluklardan sonra elde edilen rahata şeklinde ifade edilir.

Yeni bir başlangıç şeklinde de yorumlandığından sizin için hayırlı olabilecek bir değişimden bahseymiş olur. Eğer bir kadın ile olmuşsa yeni bir ilişkiye adım atıp güzel gelişen bir birlikteliğe başlayıp sonunun iyi olacağının da habercisidir.

Kahve Falında Sevdiğinde Buluştuğunu Görmek

Bu sembolün anlamı özlediğiniz biri ile beklediğinizden çok daha kısa süre içerisinde buluşmaktır. Yurt dışında yaşayan biri daha erken ülkeye dönebilir. Bazı planlarınızı da erkene çekmeniz gerekebilir.

Fincanın alt kısmında görülmüşse bu ilişkinizde sorunlar olduğu ve sorunlarınızı masaya yatırıp bir şeyleri düzeltmek için bir fırsat olacağı, fakat tavrınız ile gidişata bir yön vereceksiniz demektir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hızlıca karar vermeniz gereken bir takım fırsatlar yakalayacaksınız. Karar verirken bir evladınız olduğunuzu unutmamalısınız. Eski eşiniz bir koca olarak sorumluluklarını yerine getirememiş olabilir ama baba olarak bunu yapmak zorunda olduğunu ona hatırlatmalısınız. İş hayatınızın getirdiği zorluklar sizi başka bir işe girmeye itecek. Beklediğiniz bir yardımın gelmeyişi biraz üzülmenize neden olabilir ama siz güçlü bir kadınsınız üstesinden geleceksiniz.

Kahve falında buluşma görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.