Kahve Falında İki Yol Görmek Ne Demek?

Kahve falında iki yol görmek, çok farklı manalara gelebilmektedir. Kahveyi hemen hemen her gün içeriz. Özellikle Türk kahvesi. . . Türk kahvesi deyince çoğu insanın aklına telvede oluşan şekillerle bakılan fallar gelir. Bu konularda insanlar ikiye ayrılır.

Bazı insanlar telveden oluşan şekillerin kaderle alakalı olup, buradaki işaretleri dikkate alması ve hayatını buna göre düzenlemesi için oluştuğunu düşünürler ki çoğu kişi de buna inanır. Mesela insanlar, yapraklar, yüzük veya yol.

Falda 2 yol görmek, fal bakanlar için yorumlaması zor bir sembol değildir. ”3 vakte kadar yol göründü” sözü de pek meşhurdur. Ben de bu sözden yola çıktım. Diyelim kahvenizi içtiniz, telveye baktınız, iki yol. . . Peki, ne anlama geliyor. Aslında ilişki kurabilirsiniz gerçek hayatla. Yol demek seçenek demek, yeni gelişmeler demek. Farklı şeyler olacağının habercisidir. İki yol da aynı şeylerdir fakat elbette farkları vardır.

Kararsızlık, iki arada kalmak, tercih zorunluluğu. . . Peki, bunu anladık, hangisini seçeceğiz. Öncelikle gördüğünüz şekli gözünüzün önüne getirin, aklınızda kaldığıyla (tabi eğer fincan yanınızda ise ona bakın ama galiba şu an yanınızda değil :)). Yolların hangisinde daha göze hoş gelen şeyler var, hangisi daha kıvrımlı, sonu nereye gidiyor. . . Göze hoş gelen şeyler sadece yolun başında ise o yol aldatmacalıdır, sonunda pek hoşnut olmayabilirsiniz.

Kahve falında iki yol görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.