Kahve Falında Diş Kökü Görmek Ne Demek?

Kahve falında diş kökü görmek, mal, menfaat, üzüntü, masraf, akrabalardan ayrılmak ve ev halkı olarak yorumlanır. Genelde olumsuz haberlerin işaretidir. Sıkıntılı, mutsuz bir döneme girmek üzere olduğunuzu söyler. Ev halkından ya da çok değer verdiğiniz biri yakın zamanda hasta olacak şeklinde yorumlanır.

Ölümün habercisidir. Bu ölüm hasta kişinin ölmesi olabileceği gibi beklenmedik bir ölüm de olabilir. Bazı yorumcular kısa bir ömrü simgelediğini söyler. Aynı zamanda sıkıntılı ve zarar dolu bir dönemin de habercisidir. Bu sıkıntı ve zarar fizikseldir. Yani fiziksel anlamda acılar yaşamak olarak yorumlanır.

Falda diş kökü görmek, aynı zamanda kararlılığın habercisidir. İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda yaşadığınız haksızlıklar ve zorluklar sizi daha kararlı hale getirecektir. Bu sayede hak ettiğiniz her şeyi alacağınız bir dönemin başındasınız demektir. Ayrıca yanında insan sembolü de varsa bu kişiye karşı dikkatli ve temkinli davranmanız gerekir. Bu kişi size dost olarak görünen ama aslında tehlikeli biridir.

Ruya tabir

Eğer birden fazla diş kökü sembolü görülüyorsa fal sahibinin bu dönemde edindiği arkadaşlara karşı da dikkatli ve temkinli olması gerekir. Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu belirlemek konusunda diğer semboller de son derece önemlidir.

Fal sahibinin belli bir konuda yeşeren umutlarının ani bir haber ile tekrar kurumasına işaret eder. Hiç beklenmedik anda gelen bu haber moral bozarak tüm ümitleri yok etse de beklediği güzel günlere kavuşacaktır. Sadece vakti zamanı gelmediği için ortaya beklenmedik pürüzler çıkacak demektir.

Eğer fal sahibi tüm kalbi istemeye devam ederse mutlaka zafere ulaşacaktır. Fal tabağında beliren sembol ise keskin dilli bir dosta işaret eder.

Kahve falında diş kökü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.