Kahve Falında Zeytin Dalı Görmek Ne Demek?

Kahve falında zeytin dalı görmek, barışa ve aşka yorumlanır. Bilindiği üzere zeytin dalı, barışın bir simgesidir, bu nedenle de falda zeytin dalı çıkmışsa, yakın bir zamanda çok müjdeli bir haber alacağınızın habercidir. Bu haber bir doğum ve bir evlilik haberi olabilir. Çevrenizdeki herkesi mutlu edecek bir değişimle karşılaşabilirsin.

Yakın bir geçmişte, bir yakının ile bir küslük yaşadıysan o kişiyle barışacağına da dalalet edilir. Bunun dışında iki küs arkadaşı da aracılık yaparak barıştıracağının bir işaretidir. Zeytin dalı görmek, yaşanılan sıkıntıların son bulacağına ve rahata ereceğinizin de bir habercisi olabilir. Bu olumlu haberler, birçok konuda kendini gösterebilir. İş yaşamınızda başarı elde edebilir ve terfi alabilirsiniz.

Falda zeytin dalı görmek, zeytin dalı, aşkı da simgeler. Falda iki insan silueti arasında bir zeytin dalı var ise, çok yakın bir zamanda ayaklarınızı yerde kesecek bir aşka başlayacağınızın habercisidir. Bir ilişkiniz var ise, ilişkiniz ile ilgili olumlu olaylar yaşayabilir ve evliliğe doğru yol alabilirsiniz. Platonik olarak büyük bir aşkla bağlı olduğunuz kişiden ilgi görebilirsiniz.

Sorumluluklarınız yüzünden kendinize vakit ayıramamaktan çok şikayetçisiniz. Üstüne birde yalnızlık eklenince kendinizi tamamen savunmasız hissetmeniz çok normal. Yakınlarınızdan gelecek bir teklifi değerlendirmek için uzun bir süre düşüneceksiniz. Kötü niyetli olmayan bu kişinin teklifi ileriye dönük bakıldığı zaman hayatınızı güzelleştirecek gibi görünüyor. Bu kez kendinizi düşünerek karar vermek biraz vicdanınızı sızlatsa da asla pişman olmayacaksınız.

Kahve falında zeytin dalı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.