Kahve Falında Koşan Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında koşan kadın görmek, hızlı ve ani gerçekleşecek bir işin sonucunda çok mutlu günler yaşayacağınız ve maddi olarak ferahlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Uzun zamandır gerçekleşmesini beklediği bir işten haber alabilir ve hiç beklemediği bir anda bu haber sayesinde hayatı değişebilir.

Herhangi bir görev nedeniyle başka bir şehre taşınmak, sevdiklerine özlem beslemek, sevdikleriyle arasına uzun mesafe girmesine delalettir. Kişinin kendisini sıkıntıya ve derde sokan her türlü düşünceye ile mücadele ettiğini, şüphelerle yaşamaktan ve tedirgin olmaktan korktuğuna, hayatındaki sıkıntılardan bir an önce kurtulmak istediğine ve çare aradığına tabir edilir.

Hayatının dönüm noktasını yaşamasını, zor kararlar almasına, zorluk ve sıkıntı dolu günler yaşamasına, maddi anlamda geçim sıkıntısı yaşamasına delalet eder. Kişinin asi davranışları yüzünden aile fertlerine üzmesine, onları zor durumda bırakmasına, pişman olacağı sözler söylemesine ve sevdiklerinin kalbini kırmasına işaret eder. Umudunu yitirmesine, iş hayatında zorluk çekmesine, maddi anlamda imkanlarını zorlamasına tabir edilir.

Falda koşan kadın görmek, genellikle çabuk ilerleyecek gelişmelerin hayatınızda yaşayacağınız büyük yeniliklere öncülük edeceği anlamına gelir. Başkalarının başaramazsın seni aşar diye nitelendirdiği zor işlerin üstesinden gelerek herkesi şaşırtacak bir başarıya imza atacak ve bu başarı sayesinde çok güçlenecek demektir.

Yavaş ilerleyen işlerinizin sonunda yoluna gireceğini ve gerisinin çorap söküğü gibi geleceğini gösterir. Hayatınız için olumlu olacak güzel gelişmelerin çok yakında hayatınızda yaşanacağını gösterir. Hayalini kurduğunuz geleceğe yaklaştığınızı gösterir. Çoğu zaman güzel gelişmelerin sizin çabanız sayesinde hayata geçeceğini gösterir ve uzun zamandır emek verdiğiniz olayların sonucunda artık emeklerinizin meyvelerini toplamaya başlayacağınıza delalet eder.

Kendinize tehdit olarak gördüğünüz her ne varsa kendi çabanız sayesinde hepsinden kurtulacak ve gücünüzü kısa bir süre içinde herkese kanıtlamayı başaracaksınız. İçinizdeki gücün, mücadeleci ruhun ve isteğin de göstergesidir.

Kahve falında koşan kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.