Kahve Falında Nokta Görmek Ne Demek?

Kahve falında nokta görmek, büyüklüğe ve belirginliğe göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Çok büyük ve neredeyse fincan tabanının tamamını kaplıyorsa hayatınızda uzun bir durağanlık döneminin başlayacağının göstergesidir. Bu dönem içerisinde var olan konumunuz değişmeyecek ancak ileri de gitmeyecektir. Bu dönem boyunca yeterince sabredip pozisyonunuzu korumak için gerekli çabayı gösterdiğiniz takdirde, durağanlık bittiği andan itibaren ani bir yükselme yaşayacaksınız.

Falda bu durum özellikle iş hayatında önce ne kadar çalışırsanız çalışın bir türlü terfi alamayacağınızı, ancak bu dönemin sonunda aniden birkaç pozisyon birden yükselerek hayal dahi edemeyeceğiniz bir makama kavuşacağınızı gösterir.

Falda nokta görmek, eğer küçük ve sık olarak dizilmişse aşk hayatındaki monotonluğun en açık göstergesidir. Rutine binmeye başlayan aşk hayatınız size sıkıcı ve gereksiz hissettirebilir. Bu durumda sabırla beklemeniz ve olumsuz hissettiğinizi karşı tarafa asla göstermemeniz gerekir. Çünkü ilişkideki bu monoton ve sıkıcı anlar hızlı bir şekilde yerini yeni heyecanlara ve zirvede devam eden bir aşka bırakacaktır.

Aynı zamanda yalnız olanlar ve asla bir ilişkiye başlayamayacağını düşünenler için de dillere destan olacak büyük bir aşkın habercisi niteliğindedir. Oldukça sık görülse de boyutu büyüdükçe farklı bir anlam kazanır.

Daha belirgin ve orta boyutlarda olduğunda yıllar boyu devam etmiş olan maddi sıkıntıların bir süre daha devam edeceğini, ancak ardından elde edilen gelirin tüm bu sıkıntıları unutturacak nitelikte olduğunu anlatır. Daha belirgin ve koyu iseler oldukça sabırlı bir karaktere sahip olduğunuz için yaşadığınız problemlere kolaylıkla göğüs gerebileceğinizi gösterir.

Kahve falında nokta görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.