Kahve Falında Limuzin Görmek Ne Demek?

Kahve falında limuzin görmek, fal yorumcularına göre dini konulara yönelerek kendini geliştirmek ve arınmak anlamına gelir. Eğer fincanda birkaç yerde limuzin sembolüne rastlanıyorsa her biri ayrı ayrı yorumlanmaktadır. Fal sahibinin dini görevlerini yerine getirmesi için bir uyarı sembolü de sayılabilmektedir. Aile hayatına çeki düzen vermesi gerektiğini vurgular.

Falda limuzin görmek, 6. hissi kuvvetli bir insanla birlikte olarak, ondan çeşitli konularda yardım almak demektir. Eğer bu insan fal sahibinin ailesinden biriyse çok daha fazla işine yarayacaktır. Fincanın dibinde ise çok yoğun günler geçiren kişinin biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu belirtir.

Kulp hizasında belirmişse fal sahibinin dostlarından birisine işi düşeceğini ve olumsuz karşılık alacağını belirtir. Fakat alınan bu cevap daha güzel olaylara vesile olacaktır. Fal sahibi yardım istediği konunun kendisine zarar vereceğini fark edecektir.

Ağız kısmına yakın şekilde konumlanan limuzin sembolü şu anda avantajlı konumda görülen düşmanların çok kısa bir süre sonra dezavantajlı hale düşeceklerini işaret eder. Hiç ummadığı bir anda düşmanlarından birkaç adım öne geçecektir.

Bazı fal yorumcularına göre geleceği anlatmaktadır. Bin bir emek ile okutacağı çocukların ilerde çok iyi yerlere geleceğini, saygın birer insan olacaklarını simgeler. Eğer fal tabağında karşılıklı 2 limuzin sembolü belirmişse bilgili ve kültürlü insanların arasında kalarak kişisel gelişimini tamamlayan fal sahibi ile yorumlanmaktadır.

Kahve falında limuzin görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.