Kahve Falında Mektup Görmek Ne Demek?

Kahve falında mektup görmek, genelde haber almak şeklinde yorumlanır. Uzaktaki sevdiğiniz, değer verdiğiniz birinden beklemediğiniz anda güzel, sevindirici bir haber alacaksınız demektir.

Falda mektup görmek, uzaktaki bir sevdiğinize kavuşmak anlamına da gelebilir. Mesafelerin kısalması anlamı vardır mektup sembolünde. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza, hayallerinize, hedeflerinize kavuşacağınıza işarettir. Bu başarı iş hayatınızda ya da eğitim hayatınızda olabilir. Ayrıca başarınız karşılığında mükafatlandırılacağınızın da habercisidir.

Aşk hayatına da etkileri vardır. Fal sahibi evliyse ya da mevcut bir ilişkisi varsa yakında hayatındaki kişiden güzel haberler, teklifler alacak demektir.

Eğer fal sahibi bekar biriyse hiç beklemediği bir anda hayatına girecek yeni bir insan olduğunun habercisidir. Yani aşk hayatınızda mutlu günlerin başlayacağına işarettir. Ailenizden biri ile ilgili kötü bir haber almak olarak da yorumlanabilir. Bu haber sizi perişan edecektir. Korku ve endişeyi fazlasıyla hissedeceğiniz sıkıntılı bir dönem başlamak üzeredir. Aynı zamanda bir yakınınızın size ihtiyacı olduğu ancak ulaşamadığı anlamına da gelir.

Bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincanınızdaki diğer semboller belirleyecektir. Bu açıdan bu sembolleri doğru tespit etmek ve yorumlamak son derece önemlidir. Aksi halde yanlış sonuçlara varmanız kaçınılmaz olacaktır.

Fincanında çıkan ok figürlerinin seni gösteriyor olması, aile içerisinde seninle ilgili bir nedenden dolayı oluşacak huzurun göstergesi. Bu konuda ısrarcı tavrın dargınlığa yol açabilir, konuyu tatlı dille çözmeye çalışman daha hayırlı görünüyor. İçinde I harfi olan bir şehre uzun sürecek bir seyahat yolu görünüyor. Bu seyahat sana çok iyi gelecek.

Kahve falında mektup görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.