Kahve Falında Elek Görmek Ne Demek?

Kahve falında elek görmek, falına bakılan kişinin gereksiz düşüncelerle kendini yorduğuna işarettir. Kişinin hemen bu yararsız düşüncelerden kendini arındırması şarttır. Aynı zamanda takıntılı bir kişilik olduğunuzu, aklınıza takılan ufak bir şeyi bile beyninizde oldukça yorumladığınızı gösterir. Küçük detaylara takılan ve kendini boş yere umutsuz eden bir kişiyi temsil eder. Kafanızın bir hayli yoğun ve meşgul olduğunu gösterir.

Falda kurtulamadığınız saplantılı fikirleriniz bulunuyor. Bir an önce bunlardan kurtulup kendinizi yenilemelisiniz. Aksi takdirde kendi elinizle hayatınız bir çıkmaza sokacaksınız.

Çevrenizde gördüğünüz ya da sizin hakkınızda söylenenlerin çok etkisinde kaldığınızı gösterir. İnsanlar hep konuşur siz düşünseniz de düşünmeseniz de. Bırakalım konuşsunlar. Hayatınıza yön verecek olan kişi sizsiniz. Tıkayın kulaklarınızı çevrenize ve yaşamın tadın varın.

Falda elek görmek, sevgiliniz varsa eğer ince ayrıntılara takılarak ona hayatı zehir ettiğinizi gösterir. Oysa takılmasanız küçük ayrıntılara çok farklı bir hayat süreceksiniz ama hem kendinize hem etrafınızdakilere dayanılmaz anlar yaşatmaktasınız. Bir sağlık sorununa sahipseniz bu hastalığı düşündüğünüzü içten içe dertlendiğinizi düşündürür.

Kapalı bir falda çıkmış ise maddi yönden sıkıntıda olduğuna yorulur. Kişi kafasını bu yönden oldukça yormaktadır ve başka hiçbir şey düşünmemektedir. Bu şekilde etrafınızdaki güzellikleri de kaçırıyorsunuz.

Sizi seven insanlar dahi saplantılı düşüncelerinizden bunalmış durumda ve o yüzden size yaklaşmak istememektedir. Bir kişinin yapmayı çok istediği bir şeyi yapıp sonunda huzura kavuşacağı anlamına da gelir. Düşüncelere fazla kapılmamalı hayatınızı akışına bırakmalısınız. Rahatlayın, atın içinden çıkamadığınız fikirleri kafanızdan. Rahatlamanız yönünde size gelen bir uyarı niteliği taşır.

Eğer aklınızdaki düşüncelerden kurtulabilirseniz rahat bir hayatın sizi beklediğini söyleyebiliriz. Kafanızı fazla takarak çözümlenemeyen sorunları çözemezsiniz, bu sadece kendinizi yıpratmanızı sağlar. Düğümler zamanı gelince kendiliğinden çözülecektir.

Kahve falında elek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.