Kahve Falında Falaka Görmek Ne Demek?

Kahve falında falaka görmek, geçmişte yaptığınız bir hatanın yakın bir zamanda karşınıza çıkacağını gösterir. Geçmişte birini istemeden incitmiş ya da iş konusunda kimseye söyleyemediğiniz bir hata yapmış olabilirsiniz. Çok yakın bir zaman içinde bu hatanın sonuçlarıyla yüzleşecek ve neden olduğunuz olumsuz durumun düzelmesini sağlayacaksınız. Bu sırada yaptığınız hatanın ne olduğunu aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabilir, onların yardımıyla bu zor durumun altından daha kolay bir biçimde kalkabilirsiniz.

Yaptığınız hata ne olursa olsun çevrenizdeki insanların sizi asla yargılayıp suçlamadığını ve seve seve size yardım etmek istediklerini göreceksiniz. Bu yüzden hatanızın sonuçlarından korkmamalı ve cesur bir şekilde bu sonuçlarla savaşmalısınız.

Falda falaka görmek, cezalandırılacağınızı düşündüğünüz bir konuyla yüzleşeceğinizi ancak beklediğiniz kadar kötü tepki almayacağınızı gösterir. Zaman yetersizliğinden dolayı yetiştiremediğiniz bir iş ya da çalışamadığınız sınavlarınızdan dolayı alacağınızı beklediğiniz kötü tepkiler ve olumsuz sonuçlar yerine size anlayışla yaklaşan insanlarla karşılaşacaksınız.

Yaptığınız hatayı ya da eksikliği sevdiklerinizin yardımıyla düzelteceksiniz. Karşınıza çıkan sonuçlar ne kadar olumsuz olursa olsun asla umutsuzluğa kapılmayacak ve aldığınız yardımlar sayesinde hatanızı telafi edebileceksiniz.

Uzun zaman önce aldığınız fakat ödemeyi unuttuğunuz küçük miktarda paranın sahibinin sizden parasını isteyeceğine de işaret eder. Çok yakın bir arkadaşınızdan ya da bir akrabanızdan aldığınız borç parayı geri ödemeyi unutmuş olabilirsiniz. Paranın sahibi size güveni sarsılmış bir biçimde gelecektir. Bu hatayı telafi etmeli ve onun güvenini yeniden kazanmalısınız.

Kahve falında falaka görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.