Kahve Falında Elinde Birşey Olan Adam Görmek Ne Demek?

Kahve falında elinde birşey olan adam görmek, gün dengesiz ve patavatsız bir tanıdığın çekememezlik tavırları yüzünden fal sahibinin moralini bozmaya çalışan konuşmaları olarak yorumlanır. Fakat fal sahibi kendinden emin bir tavırla bıçak gibi keskin bir cevap vererek durumun üstesinden gelecek demektir. Aynı zamanda elinde birşey olan adam sembolü ile birlikte beliren bir bulut bu patavatsız ile ipleri tamamen kopartmak anlamına gelir.

Falda elinde bir şey olan adam görmek, bazı yorumculara göre fincandaki konumuna göre yorumlanmalıdır. Fincanın kulp kısmında beliren elinde birşey olan adam sembolü kişinin hanesinden birisinin zor günler geçirmekte olduğuna ve maddi desteğe ihtiyacı olduğuna dalalettir.

Fincanın dip kısmında belirmesi ise kişinin sevdiği birisinin başına gelebilecek ufak bir kazayı haber verir. Duyunca çok üzülen fal sahibi sevdiği insanın iyi olduğunu görünce rahatlayacak ve elinden geleni onun daha iyi olması için yapacaktır.

Fincanın ağız kısmında beliren elinde birşey olan adam sembolü beklenmedik anda gelen bir iftiranın habercisidir. Fakat bu konuya çok sinirlenen kişi iftira atan insanın dünyayı burnundan getirecektir. Bir diğer anlamı ile dünya zevklerinden elini eteğini çekmektir. Kişinin ibadetine ve ahiretine olan düşkünlüğünü simgeleyen elinde bir şey olan Adam sembolü fal sahibine manevi temizliği müjdeler. Eğer kişi evli ise elinde birşey olan Adam sembolü çok güzel bir aile ortamı ve anlayışlı aile bireyleri ile yorumlanır.

Fal sahibi bekar ise yakın zamanda kurulacak yuvanın güzelliğini müjdeler. Fincan tabağında belirmiş ise fal sahibinin vicdanını sızlatan bir konuda kendini rahatlatmak için yapacağı bir itirafı temsil etmektedir.

Kahve falında elinde birşey olan adam görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.