Kahve Falında Üstü Açık Araba Görmek Ne Demek?

Kahve falında üstü açık araba görmek, gerçekleşen bir hayal ile yorumlanır. Kişi bir süre önce gerçekleşeceğinden ümidini kestiği ve artık vazgeçtiği bir hayaline kavuşacaktır. Bu hayal almayı düşündüğü bir mal yada bir eşya olabileceği gibi çıkmayı düşündüğü bir tatil, kazanmak istediği bir okul yapmak istediği bir işte olabilir.

Falda üstü açık araba görmek, havailik ile de yorumlanır. O kimsenin laf söz dinlemeyen boş işlerle uğraşan, sürekli olarak elini attığı her işi yarıda bırakan bir kimse olduğu anlamına gelir. Hayatı boyunca hep boş işlerle uğraşmış ve bunlardan hiç ders almadan aynı şekilde devam etmektedir.

Ailesi ve çevresindeki insanlar artık sorumluluk sahibi olacağından umudu kesmiş demektir. Tatil ile yorumlanır. Yakın bir zamanda arkadaşları ile bir yolculuğa çıkacak tatil amaçlı olan bu yolculuk kişisel bir araçla yapılacak ve bu yolculuk esnasında birden fazla yer ziyaret edilecek şeklinde yorumlanır. Daha bir çok farklı şekilde yorumlanabilir.

Bazı yorumcular fal sahibi bir dilek tutmuş ise tuttuğu dileğin bu arabaya göre olup olmayacağına yorumlarlar. Eğer arabanın ön kısmı saat yönünde duruyorsa dileği kabul olacak fakat saat yönünün tersi istikamette duruyorsa bu da demek oluyor ki dileği kabul olmayacak.

Yakında hanenizde bir aydınlık ve rahatlama söz konusu olacak. Ailelerin maddi ve manevi desteği sıkıntılı günleri rahatça atlatmanıza yardımcı olacak gibi duruyor. Arkadaşlarınızdan birinin sağlık sorunu sizi çok üzeceğe benziyor. Biraz sıkıntılı ve zor günler geçirecek ama sonunda şifayı bulup iyileşecek. Eşine yapacağın hoş sürpriz, ilişkinize canlılık ve heyecan katacak.

Kahve falında üstü açık araba görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.