Kahve Falında Ramazan Topu Görmek Ne Demek?

Kahve falında ramazan topu görmek, yaptığınız her işin hayırlara vesile olacağını gösterir. Hem dini anlamda hem de yaşam anlamında oldukça özel bir yere sahiptir. Bu nedenle görenlerin hayatları boyunca şanslı birer birey olacaklarını söylemek doğru olacaktır.

Yaptığınız her işi tekrar tekrar kontrol edip, içinize sinene kadar bırakmadığınızı, bu nedenle her zaman başarılı işlere imza attığınızı ve asla hata yapmadığınızı gösterir. Zekasından çok çalışma azmi ve aklını doğru kullanması sayesinde oldukça iyi noktalara gelen insanları temsil eder.

Falda ramazan topu görmek, kendini sağlama almak şeklinde de yorumlanır. Hem iş konusunda hem de aile içi çatışmalarda söylediği laflara çok dikkat eden, ileride pişman olacağı sözleri asla sarf etmeyen, dikkatli ve sağlamcı insanları sembolize eder.

Titizliğin, güvenin, akıllı davranmanın ve şansın simgesidir. Bazen çok çalışmadan da başarılı olacağınızı gösterecek şekilde yorumlanır. Başka birinin günlerce uğraşarak, büyük sıkıntılar çekerek tamamlamaya çalıştığı zor bir işi siz çok daha kısa sürede ve yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

Bu aralar çok şanslısın. Her istediğin gecikmelide olsa yerine gelmektedir. En kısa zamanda düğün olacağını görüyorum. Mutlu bir yuva kuracaksın.  Eline yüklü bir para geçecek. Bu paranın çabuk harcanması canını sıkacaktır. Yakın çevrendeki iki kişi hakkında konuşmaktadır. Bu konuşulanları dikkate almamalısın. Yoksa üzülürsün.

Bir erkekle yolculuğa çıkacaksın yani tatile. Büyük ihtimal nişanlın ile olacak bu. Dilediğin isteklerin sırasıyla gecikmelide olsa gerçekleşmektedir. Sabırlı olmalısın. En kısa zamanda bir düğün olacak. Senin ve ya da en yakınının. Bu senin mutlu olmana sebep olacak. İş hayatın gayet olumlu gidecek.

Kahve falında ramazan topu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.