Kahve Falında Dişi Aslan Görmek

Kahve falında dişi aslan görmek, sizi güçlendiren bir kadına yorumlanır. Bu kadın size maddi bir destekte bulunabilir. Sizin hayallerinizi hayata geçirmenizde destek verebilir. Aynı zamanda annenizden de bazı isteklerinizi hayallerinizi gerçekelştirme konusunda destek görebilirsniz. Öz güveninizin düşük olduğu konularda kendinize güveniniz gelir. Aynı zamanda cesaret timsali bir kadın ile yorumlanır. Eğer falında bakılan kişi erkek ise güçlü bir kadınla tanışır. Bu kadının cesareti, gücü size örnek olabilir.

Falda dişi aslan görmek, kendinzii işspoat etmek istediğiniz bir kadın varsa da o kadına karşı kendinizi ispat etmek ve göstermek demektir. Rakipleriniz olan bazı kadınlar varsa bu rakipler geride kalır. Ne kadar hırslı ve azimli olduğunuz gösterebilirsiniz. Sizi zorlayan ve engeller koyan bir kadın da yolunuzdan çekilir ve sizinle daha fazla uğraşmaz.

Kahve Falında Aslan Başı Görmek
Kahve Falında Kükreyen Aslan Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, hane içerisinde inatçı bir kişiliğe yorumlanır. Bir türlü sizi dinlemeyerek üzebilir. Sevdiğiniz kişi ile de aranızda inat olabirli. Sizi kendien kıyaslayan kişiler varsa da sizi taklit edebilirler. Yakın çevrenizde bazı isnanların hal hareketleri yzüdnen daha çok çabalamanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.