Kahve Falında Paspas Görmek Ne Demek?

Kahve falında paspas görmek, haksızlık, yolsuzluk, vicdansızlık ve iftiracılık anlamını taşır. Etrafınızda hakkını yediğiniz, ezdiğiniz, zor durumda bıraktığınız insanlar olduğu anlamına gelir. Bu insanlar yaptıklarınızdan dolayı sizden şikayetçidir.

Falda paspas görmek, son zamanlarda çok yoğun çalıştığınızı söyler. Bu yoğunluk iş hayatınızda olabileceği gibi eğitim hayatınızda da olabilir. Bu yoğunluk nedeniyle çok yorulduğunuz ve yakında bu nedenle bir hastalık yaşayabilirsiniz demektir.

Aşk hayatınızda bazı küçük sürprizlere, heyecanlara ihtiyaç olduğunu gösterir. Partnerinizle daha çok ilgilenmeniz gereken, daha yakın olmanız gereken bir dönemin başlamak üzere olduğunu gösterir. Olumlu anlamları da vardır. Maddi anlamda bir sıkıntı içindeyseniz borçlarınızın hafifleyeceği bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir.

Son zamanlarda içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlardan ve üzüntülerden kurtulacağınızın habercisidir. Hayatınızın düzenli ve huzurlu bir döneme girmek üzere olduğunu gösterir. Ayrıca sevdiğiniz insanlarla bir araya gelerek hoş sohbetler yapacağınız, huzurlu anlar geçireceğiniz zamanların da çok yakın olduğunu gösterir.

Kahve falında sembollerin anlamları diğer daha baskın sembollerin anlamıyla değişebilir ya da kuvvetlenebilir. Bu nedenle doğru yorumlar için fincandaki diğer sembolleri de doğru yorumlamanız gerekmektedir. Yorumlama konusunda yeterince bilgili değilseniz usta bir yorumcudan yardım almanız yerinde olacaktır. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Kahve falında paspas görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.