Kahve Falında Çalar Saat Görmek Ne Demek?

Kahve falında çalar saat görmek, kararlar alırken fazla düşünmeyi simgelemektedir. Kişinin bir karar almadan ya da bir işe başlamadan önce fazlası ile kafa patlattığı ve bu kadar düşünce sonucunda hep olumsuz sonuçlara ulaşıp kendisi için iyi olabilecek pek çok şeyi elinin tersi ile ittiği anlamına gelmektedir.

Falda çalar saat görmek, bazı şeylerin zamanı geldiğinde olması gerektiği önüne geçilmemesi ve akışına bırakılması gerektiği aksi taktirde durdurmaya çalışıp kendi mantığınız ve isteğinizle hareket ettiğinizde hayatta pek çok şeyi kaçıracağınız geç kalacağınız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki kişi artık biraz daha hayatını oluruna bırakmayı bilmeli kendini sürekli olabilecek olumsuzluklara yönlendirmemeli. Bazı yorumcular için bir işin fazla uzatılmış olması anlamına gelir.

Kişi yapması gereken bir işi sürekli ertelemekte uzatmakta bugün olmazsa yarın yaparız, önce başka işler var onları halledersek sonra daha rahat oluruz gibi sürekli bahanelerle ertelemekte bu gideceği bir yol başlaması gereken bir iş yada uzatmalı bir sevgili olabileceği gibi daha pek çok farklı durum olabilir. Fakat kendisi için ayrılan sürenin artık yavaş yavaş sonuna gelindiği konusunda bir uyarıdır.

Biraz daha bu oyalanmalara devam ettiği taktirde elindeki imkanı kaybedecek ve neticesinde çok üzülecek ve hayatı boyunca da hep bunun eksikliğini yaşayacaktır. Üstelik sadece kendisini değil bu sorumsuzluğu nedeni ile başkalarının da üzülmesine neden olacaktır. Bu nedenle elini çabuk tutması gerekmektedir. Kişinin acele etmesi gereken konuların önemle altını çizer. Bu sebeple yorumlanırken etrafında beliren her şekil ayrı ayrı önemlidir.

Kahve falında çalar saat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.