Kahve Falında Ölü Görmek Ne Demek?

Kahve falında ölü görmek, fal sahibi için büyük fedakarlıklarda bulunmuş birisinin kalbinin kırılması ile yorumlanır. Bu durumun farkında olmayan fal sahibi vefasız konumuna düşmemek için hayatında önemli yeri olan insanları arayıp sorarak gönüllerini almalıdır. Fincanın ağız kısmında görülen ölü sembolü çok yakın zamanda fal sahibine iletilen tatsız bir haberin işaretidir. Bazı işlerin ertelenmesine sebep olan bu tatsız haber fal sahibini birkaç gün meşgul edecektir.

Falda ölü görmek, bir diğer anlamı ile sevdiğine yeterli ilgiyi göstermemek demektir. Fal sahibinin kendisini sevmediğini düşünmeye başlayan sevgili kendi kendine bazı kararlar almaya başlamadan önce bu yanlış anlaşılmanın önüne geçilmelidir.

Ayrıca fincanın dip kısmında beliren ölü sembolü, sözleri ile davranışları birbirini tutmayan dengesiz bir arkadaşın varlığını işaret eder. Fal sahibine endişe veren bu durum zarara dönüşmeden önce arkadaş ile iletişime geçilerek yapılan hataların söylenmesinde fayda vardır.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır. Eğer fal sahibi bayan ise falda beliren ölü sembolü gergin sohbetleri habercisidir. İfade yeteneği güçlü olan fal sahibi karşısında duran cahil insanların kendisini anlayacak kapasitede olmadığını anlayınca susarak geri çekilme yöntemini seçecek ve olayları akışına bırakacaktır. Hayatındaki insanların sadece figüran olduğunu kavradığında ise gülüp geçmeyi öğrenecektir.

Eğer fal sahibi erkek ise fincanda belirmesi derin bir yalnızlığın işaretidir. Fal sahibi etrafında ne karşı cinsten ne de hemcinslerinden fayda görecek ve uzun bir süre tek başına takılacaktır. Bu yalnızlık fal sahibini olgunlaştıracak ve daha olumlu kararlar almasına vesile olacaktır. Tabakta belirmiş ise uzun süren bir hastalık evresinin son bulması ile yorumlanır.

Kahve falında ölü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.