Kahve Falında Koca Koca Parçalar Görmek

Kahve falında koca koca parçalar görmek, eliniz yüklü miktarda para geçeceğine ya da mal mülke değerli olan ziynet eşyasına yorumlanır. Size değerli bir hediye gelebilir. Ya da mahkemesi olanlar tazminat parası alabilirler. Uzun zamandır beklenen bir toplu para varsa da sonunda sizin cebinize girer. Size borçlu olan ve ödemelerini henüz yapmayan kişiler geç olmadan ödemelerini yaparlar. Kahve falında kocaman parçalar görmek, aynı zamanda içinizi daraltan konularda aydınlanmak demektir. Sizi bu konuda dertleşip rahatlatan kişiler olabilir. Büyük kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Falda koca koca parçalar görmek, yakın bir zamanda kavuşulacak bir mala işaret edebilir. Yanında insan sembolü varsa size bu malın biri tarafından verilmesi anlamına gelir. Aileden miras kalabilir ya da anne babanız size maddi olarak büyük bir destek sağlayabilirler.

Kahve Falında Büyük Parçalar Görmek

Büyük kaygılardan sıyrılmaya ve mal mülk edinmeye, maddi olarak güvenceye yorumlanır. Fincanın üst kısmında ise bolluk ve bereket içine girmek demektir. Pek yakında istediğiniz refaha kavuşacağınızın ifadesidir.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, büyük dert tasadan kurtulmak anlamına gelir. Ailevi problemler yüzünden bir türlü aşamadığınız şeyler varsa aşılır. Büyük engeller ortadan aklkar ve artık içiniz rahat eder. Ailenizin rıza vermediği bir şeyde size rıza verirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.