Kahve Falında Yürüyen Kaplumbağa Görmek Ne Demek?

Kahve falında yürüyen kaplumbağa görmek, uzun soluklu bir davanızın sonucunun iyi olduğuna delalettir. Bu davanın sizin lehine sonuçlandığı yönünde yorumlanabilir. Etrafınızda sizin hakkınızda pozitif düşünmeyen, enerjisi ile sizi engelleyen birinin varlığına da işaret etmektedir.

Geçmişte yaşadığınız bir takım olayların da son bulacağı şeklinde yorumlanan kaplumbağa sembolü, iş hayatınızda çalışmalarınızın artacağına, dileklerinizin kabul göreceğine delalettir. Büyük bir yürüyen ise haneye gelecek büyük bir paranın varlığını ve aile içindeki sıkıntıların gideceğini simgeler.

Falda yürüyen kaplumbağa görmek, güzel ve hoş bir kızla ya da yakışıklı ve çekici bir erkek ile uzun zaman sonra karşılaşılacağınız anlamına gelir. Evlilik için acele edilmemesi gerektiğine delalettir. Yavru ise kendiniz ile ilgili yeni bir yeteneğinizi öğreneceğiniz bir döneme girmeniz manasındadır.

Eğer fincanın başında ise çok yakın bir zamanda evliliğin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Tabakta ise bilmemeniz gereken bir gerçeği öğreneceğiniz anlamına gelir. Hayatınız bu yeni bilgi ile sarsılabilir ancak tedirginlik yaşamadan bunun üstesinden geleceksiniz.

Evliliğine üçüncü kişileri sokuyor olman, ilişkine zarar vermekte. Geçmişteki bir takım olayları çok fazla kafana takmakta ve gündem konusu yapmaktasın. Bitmiş gitmiş şeyleri bu denli konuşuyor olman gerçekten çok anlamsız. Böyle davranarak hiçbir problemi çözemediğin gibi yeni problemlerin ortaya çıkmasına da sebep oluşturmaktasın. Biraz dinlenmeye belki de tatile ihtiyacın var.

Kahve falında yürüyen kaplumbağa görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.