Kahve Falında Karaya Vurmuş Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında karaya vurmuş balık görmek, fal sahibinin karakterinin sağlamlığının ve dik duruşunun göstergesidir. Falında karaya vurmuş balık çıkan kişilerde genel olarak altta kalma, emir alma, itaat etme gibi eylemlere karşı bir karşı çıkma mevcuttur.

Özellikle iş hayatında kendini kanıtlamış olan kişilerde bu durum mevcuttur. İktidar olma hırsı ile yanıp tutuşan bu insanlar iş hayatlarında yakaladıkları bu başarıyı bu hırsa borçludurlar. Bu tip insanlar her zaman ve her yerde sözünün dinlenmesini ve istediğinin yapılmasını talep ederler.

Falda karaya vurmuş balık görmek, kişinin iktidar olma hırsı sadece iş hayatında değil, aile bireyleri içinde, çevresindeki arkadaşları arasında ve hatta birlikte olduğu partneri içinde geçerlidir. Kişinin egemen olma sevdası yüzünden ilişkilerinde sorun yaşayabilir ve çevresi tarafından hoş karşılanmayabilir.

En kısa zaman içinde bu alışkanlıklarını bir kenara bırakıp, ailesine, çevresine ve partnerine karşı bu tavırlarından dolayı açıklamalarda bulunması gerekmektedir. Sergileyeceği bu davranış onu eski durumundan daha da yukarıya çıkartıp sevilen biri konumuna getirecektir. Bu sevgi başarısının da artmasına sebep olacaktır. İktidarlığın, bağımsızlığın ve egemen olmanın sembolüdür.

Falında karaya vurmuş balık belirmiş bu tarz kişiler lider olma vasfı taşımaktadır. Ancak fincan içinde belirmiş diğer işaretler bu karakterlerin aşırısı durumunda kötüye gideceğini de belirtebilir. Bu yüzden sadece harfe değil beliren diğer işaretler doğrultusunda karar vermek gerekmektedir. Yapılması gereken atılması gereken adımların doğru bir yorumdan sonra yapılması gerekmektedir.

Kahve falında karaya vurmuş balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.