Kahve Falında Geometrik Şekiller Görmek Ne Demek?

Kahve falında geometrik şekiller görmek, fal sahibinin birkaç ufak tefek sorunla boğuşacağını fakat bu sorunun arka planda kalmış üçüncü bir kişiden kaynaklanacağını belirtir. Ortada tam olarak kaynağı belli olmamış sorunlar var demektir.

Fal sahibi ile muhatap olan kişi muhtemelen başka birisi tarafından dolduruşa geliyor demektir. Eğer 2 tane üçgen iç içe geçmiş şekilde belirmiş ise çok yakın iki dost arasında geçen bir fikir ayrılığının habercisidir. Dostluklarının yara almaması adına bütün konuların açık seçik konuşulması gerekmektedir.

Falda geometrik şekiller görmek, bazı fal yorumcularına göre yeni iş hayatından memnun olmayan iş arkadaşları ile yorumlanır. Ortama uyum sağlayamayan bir iki arkadaş yüzünden ilerlemeyen işleri temsil eder. İçi boş olarak çıkmış ise mülk sahibi olmaya dalalettir.

Sayısı iki ise yatırımlarını doğru şekilde kullanacak fal sahibi ile yorumlanır. İçi dolu çıkmış ise sağdan soldan gelen haberler ile ikili ilişkilerine zarar veren fal sahibini işaret eder. Geçmişin geçmişte kaldığını fark etmesi ve aşkı ile arasına üçüncü kişileri almaması konusunda uyarılması gereken fal sahibi bu konuda dikkatli davranmazsa ilişkisini daha kötü günlere taşıyacaktır.

Fal sahibine uğur getiren bir sembol olarak da görülmektedir. Küçük küçük birden fazla var ise can sıkıcı günlerin geride kaldığının ve mutlu, mesut ve sağlıklı günlerin yakında olduğunu işaret eder. Eğri şekilde ise alınan bir karardan sonra pişman olunacağını vurgulamaktadır.

Kahve falında geometrik şekiller görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.