Kahve Falında Uzanan El Görmek Ne Demek?

Kahve falında uzanan el görmek, fal sahibine emanet edilen bir evcil hayvanı simgeler. İşin enteresan yanı ise bu hayvan ile fal sahibi arasında bir bağ gelişecek ve daha önce hayvanlardan korkan fal sahibi artık kendisine bir evcil hayvan edinmek isteyecektir. Bir diğer yorumcuya göre ise fincanda görülen el sembolü fal sahibinin üzerindeki manevi gücün simgesidir. Eğer fal sahibi çözmesi gereken bir olay ile yada gizemli insanlarla karşılaşırsa başkalarına değil sadece kendi hislerine güvenmelidir.

Falda uzanan el görmek, bir başka yorumcuya göre becerikli bir eşe sahip olmaktır. Evde ve iş yerinde her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek kapasitede olan bu eş sayesinde fal sahibinin hayatı daha çekilir ve daha eğlenceli bir hale gelecektir.

Eğer fal fincanında beliren uzanan el sembolü fincanın kulp kısmına yakın bir yerde konumlanmış ise fal sahibinin kısmetini ve işlerinin yolunda gitmesini engelleyen bir nazar söz konusu demektir. Bu nazarın yok edilmesi için sürekli nazar duaları okunmalı ve üzerinde taşınmalıdır.

Fal fincanının ağız kısmında bir el sembolü belirmiş ise sevilen bir insanın sağlık durumunu yakından takip etmeye ve her gelişmeden haber almaya dalalettir. Elinden geleni arkasına koymayan fal sahibi bu insanın düzeldiğini görmeyen rahatlamayacak ve iyi haberini alınca çok mutlu olacaktır.

Etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanırsa çok daha farklı anlamlara gelmektedir. Mesela fincanda uzanan el ile birlikte beliren kart sembolü var ise fal sahibine hayırlı bir nişan haberi getirir. Eğer el sembolü ve uçan bir hayvan sembolü var ise fal sahibine denize doğru yolculuk görünüyor demektir.

Fal tabağında belirmiş ise gönlü ve ruhu zengin fal sahibinin tüm dileklerinin olumlu sonuçlanmasına dalalettir.

Kahve falında uzanan el görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.