Kahve Falında Köprü Görmek Ne Demek?

Falda Köprü Görmek

Kahve falında köprü görmek; çok zor atlatacağınız bir sürece girdiğinizin habercidir. Sizi bekleyen büyük zorluklar var. Önünüze çeşitli engeller çıkacak ve bu engellerin hepsini aşabilmek çok uzun sürecek. Hiç istemediğiniz bazı şeyler yapabilirsiniz.

Falda köprü görmek, zor kararların sizleri beklediğine yorumlanır. Her ne kadar umudunuz olsa da, karşınıza çıkacak sorunlar sizleri yıpratabilir.

Kahve fincanında köprü çıkması, iş ya da okulda sizi bekleyen sıkıntılı günlere yorumlanır. Çok sıkıntı yaşayacağınız bir olayın içerisinde kendinize bulabilir ve bazı ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bir nevi, dönüm noktası yaşayacağınız gelişmeler olacak.

Kahve falında asma köprü çıkması, dert ve kederin kısa vadeli olacağına işaret eder. İçinde bulunduğunuz kötü durumu çok daha kısa sürede atlatabilirsiniz.

Falına bakılan kişi ümidini kesmezse, bu sıkıntıların ardından rahat bir nefes alacak. İş arkadaşlarınız ile iyi geçinerek ve dostlarınıza karşı daha sabırlı davranarak, negatif olayların üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. Eğer suskunluğunuzu bozarsanız, bu durum sizin menfaatinize olmayacak. Tam tersi, her şey daha zor bir hale gelebilir.

Kahve falında köprü ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, aşk hayatlarında bazı hayal kırıklıklarına karşı hazırlıklı olmalılar. İlişkinizde bazı beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Bu bir ihanet olabilir. Ya da sevgilinizin daha önce bilmediğiniz kötü tarafını yavaş yavaş keşfedebilirsiniz. Bu nedenle ondan ayrılmak isteyebilirsiniz.

Evliliklerde de bazı anlaşmazlıklar söz konusu olacak. Evliliğinizi bitirme noktasına gelebilirsiniz. Falına bakılan kişinin eğer bir kötü alışkanlığı varsa, bırakması onun için en hayırlısı olacaktır. Yoksa sevdiklerini zamanla kaybetmeye başlayacak.

Kahve falında köprü görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.