Kahve Falında Elektrikli Süpürge Görmek Ne Demek?

Kahve falında elektrikli süpürge görmek, uzun süredir düşündüğünüz ev değişikliğini yakında yapacağınız ve bu değişikliğin size ve ailenize olumlu etki edeceği anlamında yorumlanır. Bu değişiklik geride bıraktığınız hayatınıza dair olumsuzlukları da alıp götürecek, yerleştiğiniz yeni evinizdeki ferahlık sayesinde siz ve aileniz huzura ve mutluluğa kavuşacaksınız demektir.

Güvenmemeniz gereken bir insana gereğinden fazla güvendiğinizi bu yüzden ondan zarar görebileceğinizi de işaret eder. Bu noktada çevrenizde ve yakınınızda zarar görmeyeceğinizi düşündüğünüz kişilere karşı olan fikirlerinizi tekrardan gözden geçirmeniz ve bu konularda kararlarınızın doğruluğu konusunda ısrarcı olmamanız da fayda olabilir.

Falda elektrikli süpürge görmek, kişinin emek sarf ettiği bir işte karşılık alamaması veya bir şekilde haksızlığa maruz kalması şeklinde yorumlanabilir. Bu durumda kişi, çalıştığı yerde muhatap olduğu kişilerin kendisine gösterdiği davranışlara karşı dikkatli olmalı, gerektiğinde mesafe koymalı ve yaptığı iş üzerinden hakkının yenmesi durumunda kendisi savunmalıdır.

Emeğini ziyan etmek isteyen insanlar onu zayıf noktasından vurmaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden kişinin kimseyle fazla samimi olmaması daha sağlıklı olacaktır. Etrafındaki şekillere, yerine ve duruşuna göre de farklı yorumlanabilir.

Mesela etrafında bir kadın figürü varsa bu çoğunlukla dedikodu yüzünden canınızın sıkılacağına, arkanızdan konuşanların kötü enerjisi yüzünden üzerinizde negatif enerji olup bu durumun hayatınızı kötü etkileyebileceğine işaret eder. Eğer çıkan şekil bir erkek figürü ise iş yaşamınızda sorun yaşayabileceğinize patronlarınızla karşı karşıya kalabileceğinize veya birilerinin sizi amirlerinize kötülemesi sonucunda işinizden olabileceğinize işarettir.

Etrafındaki nesne yada kişilere göre yorumlanabilir. Bunun dışında yine erkek figürü çıkmışsa, evinizde eşinizle ilgili bir sorun yaşayabileceğinize, bu sorunların kaynağının eşinizin ailesi olabileceğine işaret eder. Bu noktada eşinizle tartışmamanızda ve konuyu alttan almanızda fayda var çünkü evliliğiniz veya birlikteliğiniz çatırdayabilir, eşinizle aranıza soğukluk girebilir. Bu tartışmayı, ailesine eşinize kötülemeden ya da şikâyet etmeden sonlandırmanız birlikteliğiniz için yararlı olacaktır.

Kahve falında elektrikli süpürge görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.