Kahve Falında Sazlık Görmek Ne Demek?

Kahve falında sazlık görmek, genel itibari ile yaşayacağınız mutlu ve huzurlu günlerin habercisidir. Kendi başınıza gelecek olan veya bir yakınınızın başına gelecek olan mutlu olaylar ile huzurlu zamanlar geçireceksiniz demektir.

Falda sazlık görmek, hastalar için şifaya, maddi sıkıntılar için borçlarından ve sıkıntılarından kurtulmaya, eşi ve ailesi ile sıkıntılar yaşayanlar için bunların son bulmasına, bebek bekleyen aileler için yakın zamanda bir bebeğe kavuşmaya ya da terfi ve başarı için çabalayanların istediğine kavuşmasına işarettir. Hayırlı olayların ve hayırlı günlerin habercisidir.

Yer aldığı konuma ve çıkan şeklin büyüklüğüne göre anlamı değişebilmektedir. Eğer bekâr ise, yakın bir zamanda hayırlı birisi ile karşılaşacağına ve bu kişi ile kuracağı birliktelik neticesinde mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işarettir. Bu kişi ile kurduğu yuva ona mutluluk, huzur ve dolayısı ile sağlığı da getirecektir.

Falına bakılan kişi evli ise, o aileye gelecek olan bir bebeğin habercisi olabilir. Aynı zamanda aile içinde eşinizin, sizin ya da çocuğunuzun kazanacağı bir başarı haberi demektir. Aile içinde veya o hane içinde yapılacak olan bir kutlamanın da işaretidir. Bu kutlama bir nişan, düğün töreni olabileceği gibi, bebek kutlaması, bir terfi kutlaması da olabilir.

Yaşadığı ev içinde bir hasta var ise, bu hastanın rahatsızlıklarının son bulmasına, şifa bulup iyileşmesine işarettir. Tüm bunların yanı sıra yakın çevrenizde yaşayan birinin mutluluğunu da işaret ediyor olabilir. Onun alacağı mutlu haberler ya da yaşayacağı sevinçli gelişmeler ile siz de mutlu olacaksınız ve onun mutluluğuna ortak olacaksınız demektir.

Kahve falında sazlık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.