Kahve Falında U Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve Falında u harfi görmek, farklı anlamlara gelebilmektedir. Kahve içtikten sonra kapattığınız fallardan çeşitli harfler çıkabiliyor. Eğer siz de kahve falınızda U harfi gördüyseniz gelin sizlere bu falda ne keramet olduğu konusunda aydınlatalım.

Falda U harfi görmek, beyaz atlı bir prensin habercisidir. Kahve falınızda eğer ki çok belirgin bir U harfi çıkmışsa bu size gelecek beyaz atlı bir prensi haber eder. Kahve falınızda harfinizi belirgin bir şekilde görüyorsanız öncelikle size bir aşkın kapıda olduğunu duyuralım. Tabii ki kapıda olan sadece aşk olmayabilir. Çok sevdiğiniz bir insanın habercisi de olabilir.

Peki, kahve falınızda silinik ve belli belirsiz bir U harfine rastladıysanız işler biraz değişebilir. Bu belli belirsiz harf sizin aşkınızın daha upuzun bir zaman size uğramayacağının habercisidir. Birçok insana göre gerçekten de bunun çıktığına inanılır. Neredeyse her harfin fal üzerindeki belirginliğine bağlı olarak falın kerameti de değişir.

Eğer ki size çıkan bir yolun ucunda harfinizi kocaman olarak gördüyseniz bu kısmetinizin asla var olmayacağına işarettir. Hiçbir zaman hayallerinizdeki aşka veda ederek ona bir daha kavuşamayacağınızı işaret eder. Yani bu kısımda demek istenen kısmetinizin size tam kavuşacağı sırada kavuşamadan ölecek ve siz ise bir daha asla kısmetinizi bulamayacaksınızdır. Birçok insanın korkulu rüyası bu olsa da bu kişi sizin kısmetiniz de olmayabilir. Ailenizden biri de olabilmektedir bu kahve falında çıkan insan.

Çeşitli yönleri ile makalemizde size anlatıldı. Unutmayın her harfin falda nasıl çıktığına göre falınızın kerameti de değişir. Bu sadece bir harf ile kısıtlı değil tüm harflerde bu aynıdır. İnanıp inanmamak size kalmıştır. Sonuçta ne demişler ”Fala inanma falsız da kalma.”

Kahve falında U harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.