Kahve Falında Dağ Görmek Ne Demek?

Falda Dağ Görmek

Kahve fincanında dağ sembolü çıkması, birden fazla şekilde yorumlanır. Bazı fal yorumcuları bu sembolün çok hayırlı olayların vuku bulacağına delalet olduğunu söylerler. Falda dağ görmek; mevki ve makam yükselmeye, kariyer yükselişine, fal sahibinin saygınlığının artacağına da delalettir.

Kahve falında dağ görmek, bir diğer yoruma göre kazancınıza haram para karıştırmamanız gerektiği konusunda uyarı niteliği taşır. Kahve falında dağ zirvesi görmek ise; işinizde veya okul hayatında yükselişe geçeceğiniz bir döneme girdiğinizin habercisidir. Fal sahibi hedeflediği başarıya tez vakitte ulaşır.

Kahve falında dağ tepe görmek

İhtiyacınız olan seyahat veya tatili sonunda planlama fırsatı bulacağınıza, daha rahat bir döneme girdiğinize işaret eder. İlerleyen günlerde uzakta olan yakınlarınızı seyahat edebilir ya da iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Kahve falında dağın tepesinde olmak

Tüm tehlikeleri aşıp, hayalini kurduğunuz başarıya çok yakında kavuşacağınıza yorumlanır. Özellikle de istediğiniz bir iş varsa o işe girmeniz yakın demektir. Sınavlarınız beklediğinizden daha iyi geçebilir.

Kahve falında dağa tırmanan görmek

Kahve falında dağa tırmanmak veya dağa tırmanan insanlar görmek; başarılı olmak için daha çok mücadele etmeniz gerektiği manası taşır. Önünüzde daha aşılması gereken engeller var demektir.

Kahve fincanında ya da tabağında dağ sembolü görmek; eşiniz ya da sevdiğiniz insana güveninizin sarsılabileceği ve bazı hayal kırıklıklarına karşı hazır olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Kahve falında dağ görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.