Kahve Falında Siyahlı Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında siyahlı kadın görmek, uzun uğraşlar verilmiş bir işte emeğin boşa çıkmayacağını, sonunun çok hayırlı olacağını, bu işin beklenilenden çok maddi ve manevi kazanç getireceğini, kesinlikle bu işten vazgeçilmemesi gerektiğini gösterir. Bu iş duygusal bir işse örneğin uzun süredir bir aşkta karşılık bulamıyorsa ne yapıp edip karşıdakini etkilemeyi başaracaktır.

Karşıdakinin hisleri yoğunlaşmıştır kişiye, ancak kendisine bile itiraf edememektedir. Bu nedenle susmaktadır. Ancak ikna olması çok zaman almayacak kısa sürede yeni ve temelleri sağlam atılmış bir aşk oluşmaya başlayacaktır.

Falda siyahlı kadın görmek, surat ifadesindeki çizgilere göre de yorumlanabilir. Eğer üzgün ise, uzun süredir yaşanılan bir sıkıntının artık sonu gelmiştir ve bundan sonrası rahat, huzurlu ve ferahtır. Hatta etrafında damlalar görürseniz sıkıntılı bu dönemde oldukça çok ağlamıştır ancak o gözyaşları kısa bir süre içinde mutluluk, sevinç gözyaşlarına dönüşecektir.

Sevinçli ise ya da duygu durumu anlaşılmıyorsa, kişinin etrafındaki bir kişi çok zor durumda ve acil yardım bekliyor ancak kimseye söyleyemiyor. Ona yardım edebilecek tek kişi o ancak ikisi de henüz bunun farkında değil. İyice düşünüp bu kişiyi bulmalı ve yardım etmeli bir an önce çünkü bu yardımın sonucunda her iki taraf için de mutluluk görünüyor.

Eğer şişmansa ani bir para gelirine işaret eder. Hiç beklemediği bir yerden büyük bir gelir elde edecek ve çok sevinecektir. Bu şans oyunlarından olabilir, miras olabilir ve bu para çok fazla miktarda bir para. Çok büyük bir kısmet. Zayıf ise, bir süre önce bir kayıp yaşamış, ancak kısa sürede bu maddi ya da manevi kaybın yeri çok hayırlı bir biçimde dolacaktır. Sadece sabredip beklemesi lazım.

Kahve falında siyahlı kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.