Kahve Falında Süpürge Görmek Ne Demek?

Falda Süpürge Görmek

Kahve falında süpürge görmek; geçmişte başınıza gelen kötü olayların tesirinden kurtulacağınıza yorumlanır. Hayatınızda genel bir temizlik yapacaksınız. Çok çaba gösterdiğiniz bir konuda, ödülünüzü yakında alacaksınız.

Falda süpürge görmek, size zarar veren her türlü etkeni hayatınızdan çıkaracağınızı gösterir. Süpürge gerçek hayatta hemen temizliği çağrıştırdığından, falda da benzer yorumlar yapılır. Falına bakılan kişi, kendine zararı dokunan herkesi ve her şeyi sırasıyla kendisinden uzaklaştıracak.

Kahve fincanında süpürge şekli çıkması, dert ve kederin bir çırpıda gideceğini ifade eder. Fal sahibi bir süredir dert ettiği konuyu gelecek günlerde halledecek. Çektiğiniz sıkıntılar artık yaşanmayacak. Hayatınıza yeni bir sayfa açma vakti gelmiş. Bunun için de, hayatınızda güzel bir temizlik yapacaksınız.

Kahve falında çalı süpürgesi görmek

Yaşantınıza yeni bir sayfa açma hayalleri kurarken bazı insanların sizlere engel olacağını işaret eder. Evli kimseler eşleri ile kafa kafaya vererek, tüm zorlukların üstesinden gelebilecekler.

Falda görülen süpürge sembolü, fincandaki konumuna göre yorumlanabilir. Fincanın ortasına yakınsa, tek başınıza verdiğiniz mücadelelerin artık meyvelerini toplama zamanı gelmiş, demektir.

Kahve falında el süpürgesi görmek

Aile bireylerinin aralarında var olan husumetler yakında bitecektir. Falda el ve süpürge figürleri yakınsa, aile bireylerinde önemli değişimler olacak. Daha anlayışlı bir bakış açısı ile düşüncelerinizi değerlendirecekler.

Kahve falında cadı süpürgesi görmek

Haneden birileri ile kavga etmek zorunda kalacağınızı simgeler. Bu kişi size yanlış bir harekette bulunacak. Başkalarına anlattığı şeyler yüzünden de moraliniz bozulabilir.

Kahve falında uçan süpürge çıkması

Hayalperest bir insan olduğunuzu gösterir. Çok fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Ancak bu hayalleriniz arasında sizlere imkânsız gelenlerden biri gerçek olacak.

Kahve falında uçan süpürgeli cadı görmek

Bu sefer de hayallerinizi yaşamanızda engel teşkil eden bir insana işaret eder. Bu insan sizin hayatınızda her şeye söz sahibi oluyor.

Kahve falında süpürge ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız için bu sembol, tez zamanda rahat bir nefes alacağınıza alamettir. Zamanında kafanıza taktığınız her şeyi unutacaksınız. Genel bir zihinsel temizlik yapacaksınız. Belki de aşk veya iş hayatında yeniliklerin olması, geçmişteki dertleri unutmanıza yardımcı olacak.

Kahve tabağında süpürge işareti varsa, yeni ayrılanların eski sevgiliye dair hatıraları geride bırakacağını söyleyebiliriz.

Kahve falında süpürge görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.