Kahve Falında Fincanın Dışına Akan Damla Görmek Ne Demek?

Kahve falında fincanın dışına akan damla görmek, aynı anda birçok zıt anlamı içerisinde barındırabilir. Üzüntüyü temsil ettiği kadar mutluluğu da temsil eder. Dolayısıyla sizi çok üzecek bir haber alabileceğiniz gibi çok mutlu edecek bir olay da yaşayabilirsiniz. Ancak alacağınız haber ya da yaşayacağınız olay ne olursa olsun etkisi çok büyük olacak ve sizi adeta büyüleyecektir.

Ayrıca bu durumun hayatınızı değiştirmesine de hazır olmalısınız. Çok yakında evlilik gibi büyük bir kuruma adım atabilir ya da çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek bir iş fırsatıyla karşılaşabilir ya da çok uzak bir yerde harika bir eğitim fırsatı yakalayıp oraya yerleşebilirsiniz.

Falda fincanın dışına akan damla görmek, ne yazık ki olumsuz anlamlar da içermektedir. Çok sevdiğiniz birinden hastalık ya da ölüm haberi alabilirsiniz. Ne kadar yardım etmek isteseniz de sonunda çaresiz kalacağınız bir duruma düşebilirsiniz.

Uzun zamandır güvendiğiniz ve tereddüt etmeden tüm hayatınızı emanet ettiğiniz birinden ihanet görerek her şeyinizi kaybedebilirsiniz. Ancak bu sizi yıldırmamalı çünkü kısa zamanda toparlanarak eski mutlu günlerinize döneceksiniz. Ailenizden biri çok uzak bir yere yerleşme kararı alabilir. Bu kişi ebeveynlerinizden biri olabileceği gibi çocuklarınızdan biri de olabilir. Ancak bu süreçte ona ne kadar çok destek olur ve olumlu yaklaşırsanız her iki taraf için de o kadar iyi olacaktır.

Oldukça karmaşık anlamlar barındırır. Ancak iyi de olsa kötü de olsa hayatınızı köklü olarak değiştirecek haberlere ya da olaylara hazırlıklı olmalı ve ne ile karşılaşırsanız karşılaşın kendinize hakim olarak sakin tepkiler vermelisiniz.

Kahve falında fincanın dışına akan damla görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.