Kahve Falında Yastık Görmek Ne Demek?

Kahve falında yastık görmek, yoğun çalışma temponuza bir ara verip yıllardır çok istediğiniz bir tatile çıkacağınızı işaret eder. Fal sahibine bu tatili sevgilisi ya da eşi organize edecek ve çok hoş bir sürpriz yapacak demektir. Gideceğiniz yeri duyduğunuzda neredeyse sevinçten havalara uçacaksınız. Tatiliniz de bu mükemmel organizasyon sayesinde mükemmel geçecek, hayatınızda hiç unutamayacağınız eşsiz bir tatil olacak.

Tatili ayarlayan kişi ile bağlarınız hiç kopmayacak şekilde kuvvetlenecek ve eğer sevgili iseniz, bu tatil dönüşünde tam olarak birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu görüp evliliğe ilk adımları atmaya başlayacaksınız. Evli iseniz evlenerek ne kadar doğru bir karar aldığınızı tekrar tekrar hissedeceksiniz karşılıklı olarak.

Falda yastık görmek, oldukça hayra yorumlanır. Bu döneme kadar ne yaşamış olursanız olun, bundan sonra her şeyin çok iyiye gideceğini, tüm olumsuzluklardan kurtulacağınızı, huzura, refaha ereceğinizi gösterir. Fal sahibinin hayatının düzelmesi kendini düzeltmesi ile olacaktır.

Öncelikle her şeyin düzeleceğine inanmalı, insanlara olan davranışlarında daha mülayim, hümanist olmalı ve etrafındaki özellikle yaşlı olan insanların hayır dualarını almaya çalışmalıdır. Bu dualar fal sahibinin üzerinde o kadar etkili olacak ki, neredeyse hayatını kurtaracak bile diyebiliriz.

Fal sahibi hayatının en şanslı dönemine girmek üzere, çok az kalmış diye de yorumlanır. Bu dönem çok hayırlı ve bereketli bir dönem olacak, özellikle maddi açıdan çok büyük kazançlar sağlayacak fal sahibi kişi. Ancak ikaz niteliğindedir bu durumda.

Kazanılan bu paralar yastık altında tutulmamalı, sürekli yeni işlere yatırım yapılmalı, insanlara iş imkânı sağlanmalı ve kazanılan paraların bir kısmıyla fakirlere, ihtiyaç sahiplerine, düşkünlere yardım edilmelidir. Çok para kazanılmaya başlandığı bir döneme işaret ettiği için bu döneme yönelik yapılan uyarılar kesinlikle unutulmamalı, mümkün olduğunca uygulanmaya çalışılmalıdır. Ayrıca fal tabağında görülürse kırgın bir birlikteliği sonlandırarak nihayet huzura kavuşmak olarak da tabir edilir.

Kahve falında yastık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.