Kahve Falında Bataklık Görmek Ne Demek?

Kahve falında bataklık görmek, özellikle yakın çevrenizde, hayatın her alanında giderek dibe batmakta olan ve sizi de yanında götürmek isteyen insanların var olduğunu gösterir. Bu insanlar ailenizin içinde olabileceği gibi, arkadaş çevrenizden birileri de olabilir.

Çok iyi gittiğini düşündüğünüz bir ilişkiniz olabilir ancak yakın zaman içinde sevgilinizin sizden bazı tuhaf talepleri olmaya başladığını fark edeceksiniz. Bu talepler maddi anlamda sizi zora sokabileceği gibi, manevi olarak da sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle sevgilinize kayıtsız şartsız güvenip bağlanmadan önce mutlaka mantığınızı devreye sokmalısınız.

Falda bataklık görmek, durağan bir biçimde ilerleyen ve her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz hayatınızın giderek daha çok zora girmeye başlayacağını gösterir. Eğer çok belirgin bir biçimde görebiliyorsanız bu zorluklar biraz uzun sürebilir. Ancak daha silik görüyorsanız yaşayacağınız zorlukların dozu da o ölçüde az olacaktır.

Ayrıca insan ilişkilerinizde kime güvenip kimden sakınmanız gerektiği konusunda yeniden bir değerlendirme yapmalı ve aklınızı kalbinizden her zaman bir adım önde tutmaya gayret göstermelisiniz. Aksi takdirde duygusal olarak sizi çok etkileyen insanlardan büyük zararlar görebilirsiniz. Dikkatli olmadığınız takdirde kendinizi bir anda başladığınız noktada bulabileceğinize işaret eder.

İş ortamda yakaladığınız başarıyı kıskanan ve aslında en yakınınızda olan çalışma arkadaşlarınız, arkanızdan bir takım işler çevirerek sizi batırmaya çalışabilir. Yanlış arkadaş gruplarına dahil olmak, bugüne kadar elde ettiğiniz tüm başarının bir anda çöpe gitmesine neden olabilir. Tamamen dibe batmamak ve zor durumda kalmamak için arkadaşlık ve duygusal odaklı ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Kahve falında bataklık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.