Kahve Falında Bozuk Para Görmek Ne Demek?

Kahve falında bozuk para görmek, fal fincanının dibinde çıkmışsa aileden kalma bir para elde edileceğine, ortasında çıkarsa vaktinde akıllıca para biriktirildiğine ve şimdi bunun keyfinin sürüleceğini gösterir. Aynı zamanda işlerinizi ve ödemelerinizi ertelememenizi vaktinde yapmanız gerektiğini delalet eder. Beklemediği anda uzak bir akrabasından miras kalabilir.

Yeni bir ev satın almayı düşünenler için talih kuşu müjdesi veren bir kahve falıdır denilebilir. Fal sahibine yakın zamanda yüklü bir para geleceğine ya da kısa süre içinde bir mülk sahibi olacağına işaret eder. Bu durum gelen yüklü parayla bir ev satın alınabileceği şeklinde de yorumlanır. Yeni eviniz gelirken yalnızca haneniz için bir barınak olarak gelmeyecek, kısmetini de beraberinde getirecektir. Bu evle finansal durumunuz giderek daha sağlamlaşacak ve bütçeniz de rahatlayacak demektir.

Bazen de nasibinizin uzak bir yere yerleştiğinizde sizi bulacağına dair yorumlanır. Buradaki ev yeni satın alınan bir evden çok taşınılan yeni bir yere de işaret ediyor olabilir. Eğer böyle bir planınız varsa hiç zaman geçirmeden ve tereddüt etmeden uygulamanız tavsiye edilir. Bu yeni yerde iş hayatınız ve ekonomik durumunuzda çok güzel gelişmeler olacak demektir. Bu durum elbette mutluluğunuzu artıracak ve her alandaki kısmetiniz rahatça açılacaktır.

Kardeşinizle yaşadığınız bir tartışma sizi oldukça üzecek. Anlayıp dinlemeden kestirip atmak yerine yüzleşme yöntemine giderseniz içinizde kötülük biriktirmemiş olursunuz. Aileniz sağlığınız hakkında endişeleniyor çünkü beslenmenize dikkat etmiyorsunuz. Eski eşinizle ilgili ufak bir pürüz görünüyor fakat siz çok akıllı davranarak bunu da aşıyorsunuz. Sağdan soldan gelen iş teklifleri kafanızı karıştırmasın.

Falda bozuk para görmek, sevinç ve mutluluk anlamında gelmektedir. Yeni dostluklar kuracağınıza ve dostlarınızla güzel günler geçireceğinizindi habercisidir. İş veya okul hayatınızda başarı dolu günler sizi bekliyor olabilir. Büyük bir hayrında alam etçisi olabilir. Kariyerinizde yükselme olabilir mevki alabilirsiniz, maaşınızda bir miktar yükselme olabileceğinizde işaret eder. Küçük bir iyilikten büyük kazanç sağlayacağınızı delalet eder.

Etrafında seni seven ve sana saygı gösteren çok sayıda arkadaşın var. Onlarla bir araya geldiğinizde hoş sohbetin ve güler yüzün ile onları çok mutlu ediyorsun. Yardımsever özelliğin ile herkesin her sorununu çözme eğilimin var. Sevgilin ile de arkadaş ortamında tanıştığınız görünüyor. O da senin hoş sohbetine ve güler yüzüne vurulmuş.

Sevgilin ile yakın zamanda kuracağınız hanenizden bolluk, bereket, neşe ve huzur eksik olmayacak. Sizi mutlu, huzurlu, rahat, ferah ve sağlıklı günler bekliyor. Sanırım yavaştan evlilik hazırlıklarına başlamış gibisiniz, tatlı bir telaş içerisinde olduğunuz görünüyor. Sizden çok arkadaşlarınız ve aileniz de oldukça telaşlı bir o kadar da heyecanlı ve mutlu görünüyorlar.

Kahve falında bozuk para görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.