Kahve Falında Soğan Görmek Ne Demek?

Kahve falında soğan görmek, hayra yorumlanmayan bir şeydir. Üzücü olaylar gerçekleşeceğini ve çok acı haber olacağını işaret eder. Hatta bu durumu ölüm olarak bile nitelendirebiliriz. Belki başınıza gelmiştir fal baktırırken git yıka fincanı derler görür görmez.

Ardından açıklama yapıldığında cenaze gördüklerini söylerler. İşte o kişiler genelde sizin falınızda soğan görmüş olurlar. Bir yıl kadar üzerinizde bir sıkıntı olacağını ve bu sıkıntının üzün süre etkisinde kalacağınıza da yorumlanabilir.

Oldukça kötü şeylere yorumlanır. Mesela hayatınızın alt üst olacağına yorumlanabilir. Bunların yanı sıra çevrenizdeki insanların, yakınlarınızın ağır hastalıklar geçireceğine ya da kaza yapacağına da yorumlanır.

Falda soğan görmek, düşünecek olursak genelde doğrarken gözlerimizden yaş gelir. Aslında bu açıdan düşünecek olursak kahve falımızda da bizi ağlattığını söyleyebiliriz ya da ağlatmak üzere olduğunu. Başlı başına kötü ve üzücü haberleri temsil eder. Bunun yanında oluşan şekillere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Mesela etrafı aydınlıksa iyiye yorumlanabilir. Bu durum yukarıda belirmiş olduğum yorumların tam tersi bir şekilde gerçekleşir.

Yani üzüntüleriniz gider yerine sevinç ve neşe gelir ya da trafik kazası geçirmezsiniz. Ama eğer etrafı karanlık ise işte o zaman ne yazık ki kahve falınızın harika olduğunu söyleyemeyeceğim. Maalesef hayatınızda iyi şeylerin çoğunu bir bir yok edecek denebilir ve bir şey daha var o da boyutu. Şöyle ki, Eğer boyutu büyük ise gelecek olan acı haberin kısa zaman sonra geleceğine yorumlanır.

Etrafında dallar var ise, yine hızlı ya da kısa zaman içinde gerçekleşecek olan ve hanedeki birçok kişiyi üzecek bir haberi ve bu üzüntünün kısa süreli olmayacağına işaret eder. Etrafı karanlıksa asla pes etmeyin. Unutmayın! “Üzüntüleri anlatmak sizin elinizde.”

Kahve falında soğan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.