Kahve Falında Askeri Top Görmek Ne Demek?

Kahve falında askeri top görmek, karakteri ya da çevresinde, kendi hayatının merkezinde olan birisinin kişiliği ve yaşayışı ile ilgili ip uçları vermeye işaret edilir. Özü sözü bir olmayan ve yaptığı davranışlarda bir tutarlılık bulunmayan kişileri tanımlamak için kullanılan tabirlerdir. Bu da demek oluyor kişiliğinden ve zayıf iradesinden bahsediliyor olabilir.

Yada çok yakınında bulunan bir kimsenin davranışlarından ve kişiliğinden bahsediyor olabilir. Eğer falına baktıran kişi kendi kişiliğinden eminse çevresinde kendi menfaatleri için her türlü oyunu yapabilen kişilerden olabildiğince uzak durması gerekmektedir.

Ya da falına baktıran kişinin kişiliğinde zayıflıklar olabilir, kendi menfaati için çevresindeki bir çok kişiden uzaklaşmış olabilir. Bu noktada kendisine zaman tanımalı ve doğru yolu bulmalıdır.

Falda askeri top görmek, genel itibari ile bir uyarı anlamındadır. Yani çevrenizdeki kişilere olabildiğince dikkat etmeniz için size bir uyarı niteliğindedir. Özellikle sizin kötülüğünüzü isteyen bir takın arkadaşlarınız olabilir onlara dikkat edin.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, iş hayatında yakalamış olduğun başarılar sayesinde yüksek bir makama geçeceksin ve kazancın beklediğinin üstünde olacak. Haneden birisi yada sen güzel bir mülk edinecek. Çevrende sürekli seni gözleyen, her yaptığını takip eden bir erkek var. Bu erkek sana karşı yoğun duygular besliyor. Bazı engelleri aşmayı göze alırsan bu erkekle mutluluğu yakalayabilirsin.

Kahve falında askeri top görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.