Kahve Falında Cam Şişe Görmek Ne Demek?

Kahve falında cam şişe görmek, hayatınızın tüm açıklığı ile kendinize samimi gördüğünüz birine anlatma kararı alabilir ve yaralanmak pahasına da olsa bunun için harekete geçeceksiniz. Kendinizden bile çok değer verdiğiniz kişilerin size hak ettiğiniz değeri vermediğini düşündüğünüz için bazen üzülüyorsunuz ve canınız bu duruma fena halde sıkılıyor.

Güçlü yapınız sayesinde yaşadığınız her zorluk be hengâmenin altından yine güçlü bir şekilde kalkmayı başarmanız çevrenizdekilerin size olan güvenini arttırıyor ve bu tavrınız sayesinde çok övgü topluyorsunuz. İş yaşamınızda adaletli tutumunuz ve çalışanlara verdiğiniz değer çevrenizde saygınlığınızın artmasını sağlıyor.

Falda cam şişe görmek, sakin bir hayat yaşamak istediğinizin göstergesidir. Seviyesiz kişilerden olabildiğince uzak kalmaya özen gösteriyorsunuz. İnsanların kalbini kırmaktan korktuğunuz için çok fazla konuşmamayı tercih etseniz de haksızlık karşısında sessizliğinizi de koruyamıyorsunuz. Bu tavırlarınız ve karakter sahibi duruşunuz çevrenizdeki kişilerin size olan hayranlığını arttırıyor. Kısa bir süre içinde çok aşık olabilir ve mutlu bir yuva için ilk adımları atabilirsiniz.

Çok yorucu ve stres dolu bir yaşama sahipsin. Birkaç vakte kadar da bir seyahat durumu gözükmekte. Dostluğuna inandığın, güvenilir sandığın bir kişiye yaptığın yardım karşılığında ihanete uğramış ve büyük bir badire atlatmışsın. Şu aralar bir takım işlerden başını kaldıramıyor olsan da birinin önerisi üstüne harika bir ilişkiye girmen söz konusu.

Kahve falında cam şişe görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.