Kahve Falında Damar Görmek Ne Demek?

Kahve falında damar görmek, aşk hayatınızda uzun soluklu bir sürece girdiğiniz anlamına gelir. Bu sürece yakın çevrenizin de desteği büyük olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile evli değilseniz, sürpriz bir teklif ile şok olmanız sandığınızdan daha yakın bir tarihte söz konusu olabilir. Yine de ona cevap olarak sihirli kelimeleri söyleme konusunda aceleci davranmamalısınız. Bu ciddi adımın her detayını konuşmak istemeniz, partnerinizin gözünde sizin ayağını yere sağlam basan bir insan olduğunuzun en büyük kanıtı olacaktır. Yine de işi yokuşa sürmemekte fayda var.

Falda damar görmek, damar başları dağılmış bir şekilde ise berekete yorumlanır. Bu bereket iş hayatı , ekonomik hayatınız olabileceği gibi, yeni bir gebelik ile birlikte aile nüfusunda ve neşesinde artış da olabilmektedir.

Damar şekli sarmal bir halde ise elinize ani bir para akışı mümkün olabilir. Bu beklenmedik gelir, size planlarınızdaki gedikleri kapatmaya yardımcı olacak ve düzeninizin pürüzlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız. Yine de bu beklenmedik yüklü miktardaki kaynağı iyi ve yerinde değerlendirmelisiniz.

Karşına çok hayırlı bir kısmet çıkacak. En yakın zamanda bir teklif alacaksın. Küçük kutlamaya katılacaksın. Yakında bir yolculuk görünüyor. Arkandan konuşan iki kadın görünüyor. Bunlara dikkat et kuyunu kazmaya çalışıyor. Bilinmeyen sırların bu kişiler tarafından ortaya çıkacaktır. Ailen ile tartışma küslükler yaşayacaksın.

Kahve falında damar görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.