Kahve Falında Sedye Görmek Ne Demek?

Kahve falında sedye görmek, çok çeşitli anlamlara gelebilmektedir. Kahve falınızda bazen el ile çizilmiş gibi semboller belirebilir. Ve o çıkan sembol sizin yaşantınızdan ve de yaşantınıza girecek olan yeni bir insanın hakkında bilgiler verir. Kahvenizi yudumladınız ve kahveniz bittikten sonra fincanınızı kapattınız. Ardından falınıza bakan kişi falınızda bir sedye gördüğünü söylemiş olabilir.

Falda sedye görmek, öncelikle sizin hakkınızda verdiği bilgilere göre yorumlanır. Kendiyle hesaplaşmalı bir yaşantısının olduğunu gösterir. Yaptığı hatalarıyla başkalarına verdiği öğütlerin çeliştiği ve de yaptığınız hatalardan pişmanlıklar duyduğunu temsil eder.

Ayrıca insanlara verdiği öğütleri de kendi yaşantısından aldığı darbelerden dolayı dile getirir. Ancak bu insanımız o durum başına tekrar gelse yine aynı adımları atıp hataya sürüklenebilecek birisidir. Güvenmem dese de çok çabuk insanlara güvenir. Saf kalplidir. İnsanlar konusunda seçici değildir. Yanlış arkadaşlıklar kurmaya meyillidir. Yalandan hoşlanmaz ama zor durumda kaldığında başvurabilir. Yaşantınıza girecek kişinin hakkında bazı önemli bilgiler de verebilir. 

Verdiği bilgiler arasında, o kişinin dürüstlüğe önem veren ve bazı insanlar tarafından saygı gören bir kimse olduğu da vardır. Ancak etrafı dost gibi görünen insanlarla doludur. Kolay kolay insanlara güvenemez ve de çok çabuk kırılgan bir yapısı vardır. Bağışlayıcıdır. Kin gütmez, ona karşı yapılan hatalarda küsse de bu küslük kırgınlık çok uzun süreli olmaz. Sevecendir. Hayvanlardan hoşlanır. Onlarla vakit geçirmekten keyif alır.

İyi bir davranış sergilediğinde kendisinin övülmesi ve haklı görülmesinden hoşlanır, bundan güç alır. Ancak çok konuşkan tiplerden değildir. Ailesi ile ilişkileri çok iyidir. Onlarla birlikte vakit geçirmeyi sever. Evlendiğinde iyi bir eş olur. Falınızda gördüğünüz sedye bu o kişinin çok kıskanılan biri olduğu manasına gelir. Ve aynı zaman da eli bol cömert de biri olduğu hakkında bilgi verir.

Kahve falında sedye görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.