Kahve Falında Halter Görmek Ne Demek?

Kahve falında halter görmek, türlü türlü anlamlara gelebilmektedir. Fal fincanında görülen sembolün taşıdığı anlamları iyice araştırıp öğrenmek önemlidir. Çünkü bu kahve fincanınızda oluşan sembollerin anlamları hem sizin için hem de hayat arkadaşı edineceğiniz kişi hakkında bilgi edinmeniz için manalar taşır.

Falda halter görmek, sizin haktan adaletten anladığınız hakkınızı gayet savunup başkalarının da haksızlıklara maruz kalmasına göz yumamadığınız anlamına gelir. En belirgin özelliklerinizden biri budur. Ayrıca temizliğe dikkat eder ancak çok titiz değilsinizdir. Ev yaşantınızda dağınık olduğunuz ve sorumluluklarınızın bir kısmını yerine getiremeyişlerinizin nedeni de dağınıklığınız olduğu anlamına gelir.

Fikirlerini özgürce ifade etmeyi sever bazen dobralıktan kazanırken bazen ise patavatsız olarak bahsedilir arkanızdan. Aile yaşantınızda sevilen evlatsınızdır. Çünkü vicdanlısınızdır. Vicdanlı olmanız ve ailenize kıyamadığınızdan onlar için fedakârlıklar yaparak onların sevgi ve saygısını kazanmışsınızdır.

Daha önceden ilişkileriniz olduysa bunların bitme nedeni birlikte bir çift olmayı düşünen tek tarafın siz olduğunuz için ya da bazı kararları ailenizi üzmemek adına gerçekleştirmediğinizden dolayıdır. Sevecen iyi aile çocuğu ve güvenilir birisinizdir. Yaşantınıza girecek insan hakkında da bilgi verir. Bu kişi size oranla daha çok konuşkan ve aile ilişkilerinde çok yeterli olmayan birisidir. Onun için arkadaşlık çok önemlidir. Duygusal olan ilişkilerde cesur adımlar atarak sizi şaşırtabilir ama mutlu da edebilir.

Sürprizlere çok açık değildir. Başına gelecek şey iyi de olsa kötü de olsa önceden haberinin olmasından hoşlanır. Sabırsızdır. Hediye aldığınızı söylediğinizde mutlaka öğrenmek isteyecek ağzınızı yoklayarak çabalayacaktır. Güvenilir, dürüst çocuk kalpli bir insandır. Mutlu edilmesi kolay ve o mutluluk ile size teşekkür eder gibi yaklaşan bir kişidir.

Aile ilişkilerinde çok iyi olmadığından sizin ailenizle olan durumlarınız onu rahatsız etmez, hatta sizin ailenizi daha candan bularak onlarla kaynaşır. Kendi ailesinden görmediği anlayış ve ilgiyi iyi bir anne baba olarak çocukları ile hayatı dolu dolu yaşar.

Kahve falında halter görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.