Kahve Falında Arapça Nun Harfi Görmek Ne Demek?

Kahve falında arapça nun harfi görmek, mal ve mülk açısından yaşayacağınız bolluğa, paranızın bereketleneceğine, iş yaşamında alacağınız bir terfi ve mevki atlamaya, hayatınızın sonuna kadar refah ve bolluk içinde yaşamaya işaret etmektedir.

Falda arapça nun harfi görmek, paranın kıymetini bilen har vurup harman savurmayan bir kişiye dalalettir. Paranın ne kadar zorlukla kazanıldığının farkında olduğu için parasını biriktirip gerekli yerlerde ve yeteri kadar harcama yapmaktadır. Bu yüzden hayatının hiçbir alanında maddi açıdan kolay kolay sıkıntı yaşamaz. Çünkü her daim kıyıda köşede bir miktar parası mutlaka vardır.

Vefakâr ve hayırlı bir evlat, güzel bir eş olarak da yorumlanmaktadır. Evli değil ise tanışacağı hayırlı ve güzel bir kısmet ile en kısa zamanda bir yuva kuracak demektir. Bu birliktelikten doğan çocuklar ailesine karşı hayırlı evlatlar olacak ve onların sözünden asla dışarı çıkmayacaklardır. Eğer evli bir kimse ise, evinden mutluluk, huzur ve bolluk eksik olmayacaktır. Bu ailenin çocuklarının ailesine karşı uysal ve vefakâr olduğunu veya olacağını gösterir. İş arayanlar için hayırlı ve yüksek mertebeden bir iş bulmaya işaret etmektedir. Önüne çıkan bir iki iş fırsatı neticesinde bir seçim yapacak ve kendisi için doğru ve hayırlı olanı seçecektir. Tercihin en uygun tercih olacağını ve bu işte çeşitli başarılar kazanarak huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamını devam ettireceğini gösterir.

Kahve falında arapça nun harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.